Відбір на ЧС-2022: Іспанія програла Швеції, Італія не змогла обіграти Болгарію

Англія виграла четвертий матч поспіль.

Швеція вдома обіграла Іспанію в матчі 4-го туру відбіркового турніру чемпіонату світу-2022 - 2:1, передає Укрінформ.

Іспанці вийшли вперед на самому початку поєдинку - відзначився Карлос Солер. Шведи відігралися через хвилину - точний удар в активі Олександра Ісака. На 57-й хвилині Віктор Клаессон забив гол, який приніс Швеції перемогу 2:1.

Шведи очолили відбіркову групу В з дев'ятьма очками. Іспанці - другі з сімома балами. При цьому, Іспанія зіграла на один матч більше.

Інші результати відбіркових матчів ЧС-2022 2-го вересня: Грузія – Косово – 0:1, Литва – Північна Ірландія – 1:4, Італія – Болгарія – 1:1, Естонія – Бельгія – 2:5, Чехія – Білорусь – 1:0, Андорра – Сан-Марино – 2:0, Угорщина – Англія – 0:4, Польща – Албанія – 4:1, Ліхтенштейн – Німеччина – 0:2, Північна Македонія – Вірменія – 0:0, Ісландія – Румунія – 0:2.