Жіноча збірна України з пляжного футболу - шоста у Суперфіналі Євроліги

9-12 вересня у португальському містечку Фігейра-да-Фош проходив Суперфінал Євроліги-2021 з пляжного футболу серед жіночих команд.

Як повідомляє пресслужба УАФ, футболістки збірної України посіли на змаганнях шосте місце, передає Укрінформ.

На груповому раунді збірна України у квартеті 2 грала з командами РФС, Іспанії та Нідерландів. У першому поєдинку «синьо-жовті» поступилися РФС (2:4), у другому - Іспанії (2:7), а у третьому здолали Нідерланди (7:5). У підсумку наші дівчата посіли третє місце у групі.

У матчі за п'яте місце підопічним Романа Пачева протистояла господарка Суперфіналу - збірна Португалії. Перші два періоди пройшли у рівній боротьбі без забитих м'ячів. На початку третьої 12-хвилинки українки відкрили рахунок зусиллями Юлії Костюк. Однак наші суперниці змогли не лише відігратися, але й вирвати перемогу завдяки дублю Джаміли Маррейруш.

Отже, 1:2 - і збірна України стала шостою у Суперфіналі Євроліги-2021.