«Зоря» у Туреччині зіграла внічию з азербайджанським «Сабахом»

Футболісти луганської «Зорі» провели 20 січня другий контрольний матч на тренувальному зборі у Туреччині.

Підопічні Віктора Скрипника зіграли унічию з азербайджанським клубом «Сабах» (Баку) - 1:1, передає Укрінформ.

М'яч в українській команді на 76-й хвилині, з пенальті забив Єгор Назарина. Бакинці зусиллями Камрана Гулієва зрівняли рахунок га 83-й хвилині.

23 січня луганці також зустрінуться на першому зборі в Туреччині з казахстанським «Актобе», 27-го - з польським «Ракувом» з Ченстохова, а 31 січня - із сербським «Спартаком» (Суботиця).

Як повідомляв Укрінформ, у першому контрольному матчі турецького збору «Зоря» з результатом 1:3 програла команді «Погонь» (Щецин), яка йде другою у чемпіонаті Польщі.

Після першої частини сезону української Прем'єр-ліги «Зоря» посідає четверте місце у турнірній таблиці.