«Бенфіка» програла «Ліверпулю» у матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА

Футболісти португальської «Бенфіки» зазнали поразки від англійського «Ліверпуля» у першому чвертьфінальному поєдинку Ліги чемпіонів УЄФА.

Зустріч відбулася «Ештадіу ду Бенфіка» у Лісабоні та завершилася на користь гостей з рахунком 3:1, передає Укрінформ.

М'ячі забили Дарвін Нуньєс (49-та хвилина) - у «Бенфіки», Ібраїма Конате (17), Садіо Мане (35) та Луїс Діас (87) - у складі «Ліверпуля».

Український форвард господарів Роман Яремчук вийшов на поле наприкінці другого тайму, замінивши на 82-й хвилині Евертона.

В іншому протистоянні ігрового дня англійський «Манчестер Сіті» вдома мінімально переграв  іспанський «Атлетико» - 1:0.

У середу, 6 квітня, іспанський «Вільярреал» на «Естадіо-де-ла-Кераміка» зійдеться з німецькою «Баварією», а чинний володар титулу англійський «Челсі» на «Стемфорд Брідж» у Лондоні зіграє з іспанським «Реалом».

Матчі у відповідь відбудуться 12 і 13 квітня.