Футбол: юнацька збірна України U17 перемогла Косово у відборі на Євро

Футболісти юнацької збірної України U17 (гравці не старші 2005 року народження) з перемоги розпочали виступи в еліт-раунді кваліфікації Євро-2022, що проходить в Італії.

У четвер підопічні Олега Кузнецова обіграли у місті Поджібонсі ровесників із Косово - 2:0, передає Укрінформ.

Перший м'яч на 75-й хвилині з передачі хавбека донецького «Шахтаря»  Максима Деркача забив півзахисник київського «Динамо» Дмитро Кремчанін. На 90+1 хвилині динамівський захисник Олексій Гусєв подвоїв рахунок.

23 квітня наша команда в Колле-ді-Валь-д'Ельсі зіграє з Польщею, а 26-го - у Сієні з Італією.

Фінальний турнір Євро-2022 відбудеться з 16 травня до 1 червня в Ізраїлі.

Переможець еліт-раунду відбору у групі 6 виступатиме у квартеті А разом з Ізраїлем, Німеччиною та Люксембургом. Друга команда групи може потрапити до  квартету В разом з Францією, Нідерландами та Болгарією.