Учасники програми «Так, я можу!» представили Україну на турнірі в Німеччині

Учасники програми «Так, я можу!» представили Україну на турнірі в Німеччині

Фото, відео
Укрінформ
Українських дітей запросили на міжнародний спортивний турнір Internationalen Neusser Inklusions-Cup в Німеччині.

12 дітей з інвалідністю, які є учасниками програми «Так, я можу!» з декількох регіонів України, разом зі своїми батьками та тренерами стали учасниками Першого міжнародного кубку з інклюзії. Турнір такого рівня для учасників програми — це перший досвід, тому міжнародний благодійний фонд Parimatch Foundation взяв на себе підтримку та організацію поїздки.

Змагання відбулися 21-го травня в місті Нойс, Німеччина. Спільнота провідних тренерів команд людей з інвалідністю запросила до участі топові європейські футбольні клуби, такі як «Базель» (Швейцарія), «Вердер» (Бремен), «Баєр» (Леверкузен), «Ганновер-96», «Гоффенхайм», ПАОК (Греція) та інші. Клуб адаптований до занять різними видами спорту, від футболу до легкої атлетики, волейболу та гімнастики до ходьби. Окреме місце займає робота з дітьми та молоддю з інвалідністю.  

Захід пройшов на мультіфункціональному стадіоні спортивного клубу DJK Rheinkraft Neuss 1914 e.V., відомий своїми традиціями, оскільки це місце часто стає тренувальним табором для німецьких топ-клубів та національних збірних. 

Читайте також: Parimatch Foundation придбав машину швидкої допомоги для Миколаївської області

Поїздка української делегації тривала пʼять днів та включала освітні та розважальні екскурсії, ознайомлення з інфраструктурою та стандартами доступності, налагодження дружніх та професійних зв’язків з іншими дітьми та колегами. 

Діти з інвалідністю змогли познайомитися та поспілкуватися з однолітками зі всієї Європи, та отримали неймовірні враження від підготовки та гри у інклюзивному турнірі, де виграють всі учасники, а також занурилися в атмосферу одного з найстародавніших міст Німеччини, затишного Нойсу.

Читайте також: Parimatch Foundation надав медичну допомогу Харківському обласному центру служби крові

Тренери та спеціалісти з України програми «Так, я можу!», які супроводжували дітей, взяли участь в майстер-класах з підвищення професійної компетенції, дізнались про розвиток дітей з інвалідністю на тренуваннях та поза спортивними майданчиками, отримали навички побудови індивідуальної траєкторії дитини та розробки чек-листу інклюзії для своєї спільноти. Вони поділяться своїм досвідом під час відкритого вебінару та проведуть серію відповідних майстерень для українських тренерів, вчителів та асистентів з інклюзії.

«Фонд Parimatch Foundation у мирний час робив усе можливе, надаючи дітям рівні права та доступ до спорту й навчання. Не менш важливою ця місія стає й під час війни, адже спорт — це те, що допомагає дітям справлятися зі стресом, продовжувати розвиватися фізично, спілкуватися з іншими дітьми та знаходити друзів. Учасники програми «Так, я можу!» на першому інклюзивному турнірі в місто Нойс зустрілись з більш ніж 150 спортсменами з різних країн Європи.

Читайте також: Parimatch Foundation запустив курс «Кризова психологічна допомога» для психологів ІРЦ

Це дуже важливо, особливо зараз, коли наші діти потребують уваги і тепла. Під час поїздки діти мали можливість відволіктись від жахіття війни. А тренери та представники Фонду були поруч, тому що діти — наше майбутнє і ми маємо робити все можливе, щоб підтримувати їх. Ми вдячні нашим німецьким партнерам за запрошення та максимальне сприяння участі української команди в турнірі»,  — розповів директор представництва міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation в Україні Вадим Місюра.

Програма «Так, я можу!» спрямована на підтримку дітей з інвалідністю та особливостями ментального розвитку шляхом залучення їх до спорту. До воєнного часу програма реалізовувалася по всій Україні, в 15 регіонах діяли групи для проведення відкритих інклюзивних тренувань, що робило спорт доступним для всіх охочих.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-