«Прометей» здолав «Венецію» у баскетбольному Єврокубку

Це передостанній тур першого кола Єврокубка.

У восьмому турі Єврокубка «Прометей» обіграв італійську команду «Венецію» з рахунком 89:82, передає Укрінформ.

Італійці виграли дві перші чверть та пішли перемоцями на велику перерву – 44:40. У третій чверті «Прометей» виграв першу 10-хвилинку з перевагою у шість очок (31:25) та вийшов вперед у матчі. Вирішальну чверть успішніше провели баскетболісти Ронена Гінзбурга, які виграли її з рахунком 18:13.

Найрезультативнішим гравцем матчу в складі української команди став Онджей Балвін – 15 очок.

Після восьми турів «Прометей» займає сьоме місце в групі А. В останньому турі Єврокубка «Прометей» зіграє у середу, 29 листопада, проти «Ховентута».

До плей-оф Єврокубка вийдуть по шість найсильніших команд з двох груп. Перші дві команди проходять одразу до чвертьфіналу, решта — до 1/8 фіналу.