«Реал» у меншості обіграв «Алавес» і наздогнав «Жирону» у Ла Лізі

У 18-му турі іспанської Ла Ліги футболісти мадридського «Реала» на виїзді вирвали перемогу над «Алавесом».

Зустріч на «Естадіо Мендісорроса» у Віторія-Гастейс завершилася на користь «вершкових» з рахунком 1:0, передає Укрінформ.

Успіх гостям приніс гол 32-річного півзахисника Лукаса Васкеса, який відзначився на 90+2 хвилині після результативної передачі німецького хавбека Тоні Крооса.

На 54-й хвилині мадридці залишилися у меншості - за грубу гру червону картку отримав захисник Начо Фернандес.

«Реал» наздогнав «Жирону» на вершині турнірної таблиці - обидві команди набрали по 45 очок. Третю позицію займає «Барселона», в активі якої 38 очок також після 18-ти матчів.