Норвежка Тандреволл виграла індивідуальну гонку етапу Кубка світу з біатлону

На сьомому етапі Кубка світу з біатлону у  Гольменколлені (Норвегія) завершилася жіноча індивідуальна гонка на 15 км із чотирма вогневими рубежами.

Перемогу здобула господарка змагань чемпіонка світу Інгрід-Ланнмарк Тандреволл, яка показала час 44 хвилини 13,1 секунди і припустилася 1 промаху під час стрільби, передає Укрінформ.

Другою була шведка Ельвіра Еберг (28,8 секунди відставання; 2 промахи), третьою фінішувала ще одна норвежка - Іда Лієн (+32,0; 1)

Найкращою з українок була Анастасія Меркушина - 33-тє місце (+3.33,0; 2).

Анна Кривонос закінчила гонку 59-ю, Христина Дмитренко 62-ю, Ірина Петренко - 63-ю.

Сьогодні також пройде чоловіча індивідуальна гонка на 20 км  із чотирма вогневими рубежами. За Україну виступлять Дмитро Підручний (9-й стартовий номер), Антон Дудченко (26), Тарас Лесюк (43), Артем Прима (64) та Денис Насико (81).

2 березня відбудуться масстарти. Завершать етап Кубка світу у Гольменколлені 3 березня змішані естафети.