Магучіх – віцечемпіонка світу зі стрибків у висоту в приміщенні

«Золото» здобула австралійка Оліслагерс.

На чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні відбувся фінал у стрибках у висоту, передає Укрінформ.

Україну в фіналі представили Ярослава Магучіх та Юлія Левченко. Магучіх стала «срібною» призеркою – вона взяла висоту 1,97 м, з трьох спроб їй не підкорилася планка 1,99 м. Для 22-річної Магучіх це друга медаль на чемпіонатах світу в приміщенні – у 2022 році вона виграла «золото».

Юлія Левченко посіла 9-те місце з 1,88 м.

Чемпіонкою світу стала Нікола Оліслагерс, яка взяла 1,99 м з третьої спроби. Австралійка також Оліслагерс штурмувала висоту 2.02 метра. Однак жодної з трьох спроб не використала, завершивши виступи з результатом 1.99 м.

Як повідомляв Укрінформ, Україну на ЧС у Глазго представить 7 легкоатлетів.