Тищенко – сьомий у спринті на Кубку IBU в Австрії

Весь подіум заняли представники Норвегії.

В австрійському Обертілліаху триває заключний етап Кубка IBU у сезоні-2023/24, передає Укрінформ.

У чоловічому спринті Україну представили шість біатлоністів: Артем Тищенко, Богдан Цимбал, Денис Насико, Руслан Ткаленко, Дмитро Грущак та Роман Боровик.

Найкращим серед українців став Тищенко, який пройшов гонку без промахів та у підсумку посів сьоме місце — це його особистий рекорд на Кубку IBU у нинішньому сезоні.

У топ-30 спринт завершив Богдан Цимбал, який з трьома колами штрафу став 27-м. У топ-40 фінішували Денис Насико з Русланом Ткаленком, що також зробили по три промахи — 33-тє та 35-те місця відповідно. У боротьбі за залікову зону Дмитро Грущак на долі секунди випередив Романа Боровика — 40-ва та 41-ша сходинки відповідно.

Весь подіум заняли представники Норвегії – Мартін Улдаль, Ісак Фрей та Сверре Дален Аспенс.

Кубок IBU в Обертілліаху продовжиться масстартами-60 серед чоловіків і жінок, які пройдуть у суботу, 9 березня.