Діана Дідух виграла юнацький турнір з настільного тенісу у Франції

Українка Діана Дідух здобула «золото» міжнародного юнацького турніру з настільного тенісу у місті Мец (Франція).

Як повідомляє Мівнмолодьспорту, в одиночному розряді вікової категорії U11 10-річна Діана перемогла суперниць з Казахстану, Монголії та Іспанії і піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу, передає Укрінформ.

Тренує юну спортсменку її тато, паралімпійський чемпіон-2016 Віктор Дідух.

Це перша перемога Діани на престижному міжнародному турнірі під егідою World Table Tennis. Тиждень тому на World Table Tennis Youth Contender вона стала срібною призеркою серед 11-річних гравчинь, а ще один представник України, Давід Дробов святкував перемогу у цій же віковій категорії серед хлопців.