Збірна України розгромила Литву і вийшла до дивізіону IA ЧС з хокею

Україна виграла всі 5 матчів на турнірі.

Збірна України з хокею виграла чемпіонат світу 2024 року у дивізіоні ІВ, в останньому турі «синьо-жовті» обіграли Литву з рахунком 4:1, передає Укрінформ.

У перших чотирьох матчах команда Дмитра Христича здобула чотири перемоги із загальним рахунком 27:1 та була лідером таблиці перед заключним туром. В останньому поєдинку світової першості Україна обіграла господарів змагань — Литву, яка також набрала 12 очок у чотирьох зустрічах.

Рахунок у матчі відкрив Даниїл Трахт, вже у другому періоді він оформив дубль. У третьому періоді Денискін зробив рахунок розгромним. Литовці змогли відіграти один гол, втім наприкінці матчу переможну крапку у грі поставив Олександр Пересунько.

Україна втретє в історії виграла чемпіонат світу у дивізіоні ІВ, який є третім за рангом у світовому хокеї. Раніше це траплялось у 2013 та 2016 роках. У наступному році «синьо-жовті» зіграють на ЧС у дивізіоні ІА.