Україна здобула шість нагород на Євро-2024 з легкої атлетики

Збірна України завершила виступи на чемпіонаті Європи-2024 з легкої атлетики у Римі.

Як повідомляє «Суспільне Спорт», команду представляли 46 спортсменів, які виступали у 24-х видах програми. За підсумками чемпіонату українці вибороли шість нагород, передає Укрінформ.

Єдине «золото» здобула для України у стрибках у висоту Ярослава Магучіх. Разом із нею у цьому виді прогами бронзову нагороду завоювала Ірина Геращенко.

Подвійний подіум українці оформили у стрибках у висоту й серед чоловіків. «Сріюло» у Владислава Лавського, а «бронза» - у Олега Дорощука.

Людмила Оляновська встала третьою у бігу на дистанції 20-кілометрів, а Михайло Кохан - у секторі для метання молота.

Шість медалей України на чемпіонаті Європи - найкращий результат з Євро-2018.