Українські стрибуни у воду здобули другу медаль на Євро у Белграді

У Белграді (Сербія) триває чемпіонат Європи з водних видів спорту. Збірна україни продовжує здобувати медалі.

Як повідомляє пресслужба НОК, Ксенія Байло та Марко Барсуков стали бронзовими призерами континентальної першості у стрибках у воду на 10-метровій вишці серед змішаних пар, передає Укрінформ.

За свій виступ український дует отримав 256,02 бала. «Золото» виграли представники Іспанії (274,50), «срібло» - команда Німеччини (266,34).

Зазначимо, що для Марка це дебютний дорослий чемпіонат Європи, і він одразу ж виборов медаль.

Як повідомляв Укрінформ, у перший день чемпіонату у командних змаганнях змішаних пар зі стрибків у воду срібними призерами стали українці Данило Аванесов, Карина Глижина, Станіслав Оліферчик та Анна Письменська.