Україна виграла чергові медалі юніорського Євро з важкої атлетики у Греції

Знову тішать нас медальними новинами юні важкоатлети, які змагаються на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 15-ти та 17-ти років у місті Салоніки (Греція).

Як повідомляє Мінмолодьспорту України, Катерина Малащук здобула три золоті медалі у ваговій категорії до 45 кг серед дівчат до 17-ти років, передає Укрінформ.

Українка встановила новий рекорд Європи у ривку (68 кг), а також стала переможницею у поштовху (77 кг) та у сумі двоборства (145 кг).

Данило Куємжи виборов дві бронзові нагороди у ваговій категорії до 67 кг серед юнаків до 15-ти років - у поштовху (121 кг) та у сумі двоборства (220 кг), у ривку посів четверте місце (99 кг).

Змагання важкоатлетів у Салоніках триватимуть до 23 червня.