Ребров: Україна дійсно заслужила на цю перемогу

Євро-2024
Головний тренер збірної України з футболу Сергій Ребров підбив підсумки поєдинку 2-го туру групового етапу чемпіонату Європи у квартеті Е з командою Словаччини (2:1).

В ефірі MEGOGO після виграного матчу у Дюссельдорфі наставник «синьо-жовтих» подякував футболістам за гру та позитивний підсумковий результат, передає Укрінформ.

«Не думаю, що сьогодні була абсолютно інша збірна (після стартової поразки від Румунії - прим Ред). Так, у першому матчі з нашого боку були помилки, але я не вважаю, що ми дуже погано грали. Так, програли 0:3, це неприємно, але я вважаю, що і сьогодні, і в першому матчі хлопці були налаштовані. На жаль, були помилки. У перерві провели деякі зміни в пресингу, тому в нас у другому таймі було більше моментів. Вважаю, що ми дійсно заслужили на цю перемогу. Ми завжди вдячні вболівальникам, але я вважаю, що сьогодні треба сказати слова подяки і футболістам збірної, тому що вони зробили дуже багато для нашої країни» - підсумував Ребров.

Нагадаємо, заключний поєдинок на груповому етапі першості «синьо-жовті» зіграють з Бельгією - 26 червня на МХП-Арені у Штутгарті.

Турнірне становище: Румунія - 3 очки (після 1-ї гри), Україна - 3 (2), Словаччина - 3 (2), Бельгія - 0 (1).

Матчі 1/8 фіналу відбудуться 29 червня - 2 липня, чвертьфінали - 5-6 липня, півфінали - 9-10 липня.

Фінал Євро-2024 пройде 14 липня на Олімпійському стадіоні у Берліні.