Довоча збірна України U18 з баскетболу 3х3 виграла турнір у Німеччині

Дівоча збірна України U18 з баскетболу 3х3 взяла участь турнірі Німецької 3х3 ліги у місті Дортмунд.

Як повідомляє ФБУ, наші баскетболістки під керівництвом головної тренерки Ольги Алексейчик зіграли на цих змаганнях двома складами, передає Укрінфом.

Команда з Анастасією Виповською, Олександрою Тинчук, Світланою Полянською та Єлизаветою Радловською зіграла у перщості серед дорослих. Також Тинчук і Полянська, але з Анастасією Боровською і Іванною Пікуш виступили у змаганнях категорії U18.

Перша команда упевнено виграла свою группу, здобувши перемоги 20:4, 11:3 і 20:5, подолала стадію 1/8 фіналу (15:10), у чвертьфіналі поступилась клубу Let‘s Fetz 10:15 - майбутньому переможцю туру.

А ось у турнірі у категорії U18 наші дівчата стали найкращими, вигравші усі поєдинки. Груповий етап - 21:0 і 9:5, півфінал - 8:4 і фінал - 21:8.

Додамо, що збірна України U18 готується до участі у чемпіонаті світу, який пройде наприкінці серпня.