Кіченок з Остапенко виграли турнір WTA в Істборні

Українсько-латвійський дует Людмила Кіченок - Олена Остапенко став переможцем турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA) - Rothesay International - в Істборні (Велика Британія) із призовим фондом понад $922 тис.

У фіналі парних змагань Кіченок та Остапенко здобули вольову перемогу над посіяними під першим номером Габріелою Дабровскі з Канади та новозеландкою Ерін Раутліфф - 5:7, 7:6 (7:2), 10:8, передає Укрінформ.

Кіченок та Остапенко виграли четвертий спільний трофей і другий цього року. У січні вони стали чемпіонками на турнірі WTA 500 у Брісбені (Австралія). Також цей титул став другим для тенісисток на траві. Два роки тому Людмила та Олена перемогли у Бірмінгемі (Велика Британія).

За перемогу в Істборні українсько-латвійська пара заробила $47,39 тис призових на двох, а також 500 рейтингових очок.