Англія здобула вольову перемогу над Словаччиною в 1/8 фіналу

Євро-2024
У Німеччині тривають поєдинки плей-офф XVII чемпіонату Європи з футболу.

Третім чвертьфіналістом Євро-2024 стала збірна Англії, яка на «Фельтінс-Арені» у Гельзенкірхені у додатковий час переграла команду Словаччини - 2:1, передає Укрінформ.

Нападник словаків Іван Шранц відкрив рахунок на 25-й хвилині. У компенсований час парітет відновив півзахисник англійців Джуд Беллінгем (90+5), а на початку першого екстра-тайму родоначальників футболу вивів вперед Гаррі Кейн (91).

Путівку до 1/2 фіналу 6 липня у Дюссельдорфі англійці розіграють із футболістами Швейцарії, які у свою чергу завдали поразки збірній Італії (2:0).

В іншому матчі ігрового дня о 22.00 у Кельні зіграють Іспанія та Грузія. Переможець протистояння стане наступним суперником команди Німеччини, яка в 1/8 фіналу здолала збірну Данії (2:0).