Україські каноїсти виграли три медалі на ЧС серед юніорів та молоді

Україна здобула перші медалі чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23-х років.

Як повідомляє Мінмолодьспорту, змагання проходять у болгарському місті Пловдив (Болгарія), передає Укрінформ.

«Срібло» здобув український екіпаж байдарки-четвірки. Давід Лупін, Максим П'ятковський, Данило Думанський та Лука Попелюк фінішували другими на олімпійській дистанції К4 500 м серед юніорів (час - 01.23,048).

Також друге місце посіла наша каное-двійка Ярослав Верблюд та Віталій на олімпійській дистанції С2 500 м серед юніорів (01.45,315).

Ще одну срібну медаль виборов екіпаж юніорської каное-четвірки на дистанції 500 м. Призерами чемпіонату світу серед юніорів стали Олександр Шейко, Захар Іванчук, Максим Бовкун та Віталій Пристай (01,40,143).

Україну на цьому світовому форумі представляють 48 спортсменів: 19 дівчат та 29 хлопців. Змагання у Пловдиві триватимуть до 21 липня.