УПЛ: «Верес» поступився «Кривбасу», «ЛНЗ» здобув вольову перемогу над «Рухом»

У чемпіонаті України з футболу серед команд Прем'єр-ліги (УПЛ) відбулися чергові поєдинки третього туру.

У Рівному «Верес» з рахунком 0:2 поступився криворізькому «Кривбасу», успіх якому принесли голи ганійського форварда Прінса Квабени Адуіса на 12-й хвилині та захисника Тимура Стецькова (81, з пенальті), передає Укрінформ.

Команди догравали зустріч у меншості - на 28-й хвилині за другу жовту картку поле залишив захисник «Вереса» Максим Сміян, а відразу після перерви арбітр матчу Микола Балакін достроково відправив до роздягальні захисника «Кривбаса» Олександра Романчука (51).

У паралельному поєдинку у Черкасах «ЛНЗ» здобув вольову перемогу над львівським «Рухом» - 3:1.

У господарів відзначилися Олівер Тіль (73), Геннадій Пасич (82) та Мухаррем Яшарі (90+8, з пенальті); у гостей - Ілля Квасниця (52).

Завершить програму туру о 18.00 протистояння київського «Лівого Берега» із донецьким «Шахтарем».