В Ужгороді пройшов VIII футбольний турнір на честь Андрія Гаваші

В Ужгороді завершився VIII традиційний турнір на честь видатного українського футоліста Андрія Гаваші.

Як повідомляє Асоціація футболу України, ці змагання, які проводиться під патронатом УАФ, мають глибокі традиції з популяризації дитячо-юнацького футболу не лише на Закарпатті, а й по всій країні. Після початку повномасштабного вторгнення РФ турнір пройшов уперше, передає Укрінформ.

Нинішнього року Ужгород гостинно приймав змагання у двох вікових категоріях - U15 та U17, у кожній з яких було по два квартети учасників.

За регламентом переможці груп зіграли у фіналі. Команди, що фінішували у своїх квартетах другими, зійшлися в поєдинку за 3-4-те місця.

У фінальному поєдинку категорії U15 юні футболісти київського «Динамо» у серії пенальні перемогли з львівського  «Руха» (Львів) - 3:2 (ігровий час - 1:1).

У змаганнях 17-річних футболістів донецький «Шахтар» у вирішальному матчі також зустрівся з «Рухом» і виграв - 1:0.