«Динамо» гратиме в основному турнірі Ліги Європи УЄФА

Футболісти київського «Динамо» провели матч-відповідь раунду плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів.

«Біло-сині» у виїзному поєдинку в Австрії зіграли унічию (1:1) із «Зальцбургом». У першій зусчтрічі наша команда програла суперникам із рахунком 0:2.

На 12-й хвилині звітнього поєдинку рахунок відкорили господарі: Дагім з флангу змістився у центр штрафного майданчика і пробив низом у кут воріт - 1:0.

На 29-й хвилині «біло-синім» вдалася чудова за виконанням атака. Михавко зі своєї половини поля своєчасним пасом вивів віч-на-віч із голкіпером Ваната, і Владислав свою нагоду не змарнував - 1:1.

Протягом останніх хвилин зустрічі «біло-сині» влаштували справжню навалу на ворота суперників та майже не відходили від їхніх володінь. Але попри усі спроби та намагання динамівців відзначитися бодай ще один раз, рахунок на табло більше не змінювався.

Таким чином, кияни вибули із Ліги чемпіонів і потрапили до основного турніру Ліги Європи.

Склад «Динамо»: Бущан, Тимчик (Супряга, 82), Попов (Біловар, 82), Михавко, Дубінчак, Бражко (Михайленко, 74), Шапаренко, Піхальонок, Ярмоленко (Волошин, 67), Кабаєв (Брагару, 74), Ванат.