Збірна України з футзалу розгромила Саудівську Аравію

Футзалисти збірної України провели товариський поєдинок проти команди Саудівської Аравії.

Як повідомляє УАФ, спаринг пройшов у у Боснії і Герцеговині і завершився перемогою українців - 8:3, передає Укрінформ. https://uaf.ua/article/52119

Голи: Швед (12-та, 25-та хвилини), Фаренюк (20, 37), Сухов (27), Семенченко (28, 35), Шотурма (33) -  Альмарабі (17), Фкіхе (27), Рудані (34).

30 серпня наша збірна, яка готуцється до чемпіонату світу, проведе товариський матч з Лівією. Затим наша команда вирушить до Казахстану, де проведе завершальний етап підготовки до мундіалю, адаптуючись до часового поясу та клімату, а 11 вересня приїде до Ташкента.

Фінальний турнір чемпіонату світу з футзалу 2024 року за участі збірної України в період із 14 вересня до 6 жовтня відбудеться у трьох містах Узбекистану - Андижані, Бухарі і Ташкенті.