Пара Кіченок і Остапенко першою вийшла до Підсумкового чемпіонату WTA

Після перемоги у фіналі Відкритого чемпіонату США українка АЛюдмила Кіченок та Олена Остапенко з Латвії очолили чемпіонські перегони сезону і першими гарантували собі місце на Підсумковому чемпіонаті WTA.

Як повідомляє BTU, тенісистки вдруге зіграють на WTA Finals. 2022 року Людмила та Олена вийшли з групи, здобувши одну перемогу, і у півфіналі поступилися першій сіяній парі Барбора Крейчикова/Катержина Синякова (Чехія), передає Укрінформ.

Нинішнього року Людмила Кіченок і Олена Остапенко дійшли до фіналу Australian Open і виграли титул на US Open. Крім того, тенісистки стали чемпіонками на турнірах WTA 500 у Брісбені та Істбурні, а також призерками змагань WTA 500 у Чарльстоні.

У понеділок Людмила Кіченок уперше підніметься на п'яте місце у рейтингу WTA, що стане новим українським рекордом для парного тенісу.

Олена Остапенко стане шостою ракеткою світу в парі, що буде її новим особистим рекордом (в одиночному розряді вона залишить топ-10, опустившись на 12-те місце).