Вітоцці та Фак стали переможцями шоу-гонки City Biathlon-2024 у Німеччині

Італійка Ліза Вітоцці виграла жіночу гонку на шоу City Biathlon-2024 у Дрездені. Словенський біатлоніст Яков Фак став переможцем серед чоловіків.

Як повідомляє Суспільне Спорт, шоу-гонка складалася із двох етапів. Спочатку спортсмени проходили кваліфікацію, потім відбулися основні перегони у форматі масового старту. Дистанція включала п’ять кіл і чотири вогневі рубежі, на яких кожен біатлоніст мав по три додаткові патрони, передає Укрінформ.

Вітоцці на дев’ять секунд випередила Йоханну Пуфф із Німеччини, яка стала другою. Третє місце вирвала Каролін Кноттен із Норвегії, випередивши німкеню Франциску Пройс на 0,1 секунди.

У заїзді чоловіків довгий час лідирував Йоганнес Бьо. Норвежець на останньому колі втратив перевагу дев’ять секунд, і його випередив Яков Фак. Третє місце у Юстуса Штрелова з Німеччини.

На City Biathlon-2024 планувала виступити українська біатлоністка Юлія Джима. Проте, за день до старту стало відомо, що вона пропустить гонку.

На фото: Яков Фак/AP Photos.