Українські футболістки зіграли внічию з Туреччиною у плей-офф відбору Євро-2025

Жіноча збірна України з футболу обмінялася голами із суперницями з Туреччини у стартовому поєдинку першого раунду плей-офф кваліфікації чемпіонату Європи.

«Синьо-жовті» зіграли внічию із господарками ареніи «Есенлер» у Стамбулі - 1:1, передає Укрінформ.

Дарина Апанащенко відкрила рахунок на 31-й хвилині, Еліф Кешкін відновила рівновагу на 61-й хвилині.

Матч у відповідь пройде 29 жовтня в Кишиневі (Молдова) на стадіоні «Зімбру».

У другому раунді плей-офф переможець протистояння Туреччина - Україна зіграє з кращою командою пари Греція - Бельгія.

За підсумками групового етапу кваліфікації путівки до фінального турніру Євро-2025, який проходитиме 2-27 липня у Швейцарії, здобули по дві найкращі команди кожної групи Ліги А: Данія, Англія, Франція, Німеччина, Ісландія, Італія, Нідерланди та Іспанія. Ще одним учасником є збірна господарів. Інші сім путівок буде розіграно у двох раундах плей-офф (матчі вдома й на виїзді).