УПЛ: «Верес» та «Ворскла» результативно зіграли в Рівному

У чемпіонаті України з футболу серед команд Прем'єр-ліги (УПЛ) тривають заключні поєдинки 11-го туру.

Рівненський «Верес» вдома розійшовся миром із полтавською «Ворсклою» - 2:2, передає Укрінформ.

На гол з пенальті чорногорського нападника господарів Марко Мрвальєвича, який реалізував 11-метровий на 28-й хвилині, гості після перерви відповили влучними ударами Миколи Ковталюка (68) та Віктора Корнієнка (78), Повернув паритет у протистоянні Микола Гайдучик (88).

О 18.00 в українському дербі зійдуться київське «Динамо» та донецький «Шахтар».

Результати попередніх матчів туру:

«Рух» (Львів) - «Чорноморець» (Одеса) - 1:1.

«Полісся» (Житомир) - «Колос» (Ковалівка) - 1:1

«Олександрія» - «Інгулець» - 2:1

«Кривбас» (Кривий Ріг) - «ЛНЗ» (Черкаси) - 3:1

«Карпати» (Львів) - «Оболонь» (Київ) - 1:0.

«Лівий Берег» (Київ) - «Зоря» (Луганськ) - 0:2.

Турнірне становище: «Олександрія» - 26 очок (після 10-ти ігор), «Динамо» - 25 (9),  «Полісся» - 22 (10), «Шахтар» - 19 (9), «Кривбас» - 17 (10), «ЛНЗ» - 15 (11), «Зоря» - 15 (11), «Карпати» - 15 (11), «Рух» - 14 (10), «Чорноморець» - 12 (11), «Верес» - 11 (11), «Ворскла» - 10 (11), «Колос» - 9 (11), «Лівий Берег» - 8 (11), «Оболонь» - 5 (10), «Інгулець» - 5 (11).