Рапіристка Аліна Полозюк - срібна призерка турніру Satellite FIE в Іспанії

Українка Аліна Полозюк здобула срібну нагороду на змаганнях серії Satellite FIE  Іспанії з фехтування на рапірах в іспанському місті Сабадель.

Як повідомляє пресслужба Мінмолодьспорту, на шляху до медалі в особистих змаганнях 22-річна рапіристка виграла всі шість поєдинків у групі, передає Укрінформ.

В 1/8 фіналу Аліна перемогла колегу по команді Христину Петрову (15:12), у чвертьфіналі - італійку Матільде Молінарі (15:11), у півфіналі - Іву Лашере  з Франції (15:13).

У фінальній зустрічі наша фехтувальниця поступилася ще одній француженці Аліс Решер (10:15).

Тепер у Аліни Полозюк є повний комплект нагород серії Satellite FIE. Минулого сезону вона здобула «золото» на турнірі у Стамбулі та «бронзу» у Тімішоарі.