У Таїланді ввели чергову заборону для туристів

У Таїланді ввели чергову заборону для туристів

Укрінформ
Відтепер мандрівники не зможуть приїхати на один із найкрасивіших тайських островів – Ко Самет – з пластиковими пакетами. За їхнє ввезення ввели штраф розміром 50 доларів.

Про це повідомляє otpusk.com з посиланням на Khaosod English. 

"Влада острова Ко Самет у Сіамській затоці з 1 листопада заборонила до ввезення на його територію пластикові пакети. Згідно з постановою місцевого уряду, туристи перед прибуттям мають витягти зі своїх валіз і сумок абсолютно всі пакети. Порушникам закону загрожує штраф розміром 1500 батів (близько $50) ", - йдеться в публікації.

Постійних жителв Ко Самет також зобов'язали використовувати екологічні типи мішків, наприклад, тканинні сумки і багаторазові паперові пакети. Під заборону на острові потрапили й пінопластові коробки з пластиковими контейнерами.

Місцева влада пообіцяла безкоштовно поширювати серед гостей сумки й упаковку з екологічно чистих матеріалів.

Читайте також: Земний рай у Таїланді залишили закритим для туристів

Щодня тайський острів відвідують близько 1 500 туристів, що привозять майже 12 000 поліетиленових пакетів різних розмірів. Це чинить серйозний вплив на довкілля району, зачіпаючи мешканців дикої природи острова, рослинність і постійно руйнуючи його екосистему, зазначили в уряді.

Острів Ко Самет розташований у Сіамській затоці за 85 кілометрів від Паттайя. Він входить до складу національного морського заповідника Као Лем Я. Острів знаменитий своїми білосніжними пляжами, найчистішим морем, тихими лагунами з прозорою водою. До Самет – одне з найулюбленіших місць дайверів і шанувальників спокійного пляжного відпочинку. Частіше за інших його відвідують шанувальники екотуризму, щоб побачити красиві ліси з багатою флорою та фауною.

Наразі на іншому популярному острові Ко Самуї планується ввести заборону на використання пластикових соломинок, а також запустити кампанію з перероблення відходів. До 2021 року на всій території Таїланду планують позбутися шкідливих відходів, що ввозяться з-за кордону.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-