Мінсоцполітики передало в ООН список на допомогу 276 тисячам українців
Як передає Укрінформ, про це Мінсоцполітики повідомляє у Телеграмі.
“Згідно з укладеним меморандумом Міністерством соціальної політики передано Всесвітній продовольчій програмі ООН черговий список заяв на виплату грошової допомоги. Він складається із 127 626 заяв від отримувачів допомоги - малозабезпечених сімей та осіб з інвалідністю з Чернігівської, Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Херсонської, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Запорізької областей. Допомогу зможе отримати 276 551 людина”, - ідеться в повідомленні.
Зазначається, що Мінсоцполітики продовжує співпрацювати з міжнародними організаціями та надавати за їхнім запитом списки заяв визначених категорій населення, поданих через гуманітарну платформу єДопомога.
Загалом передані раніше списки на виплати міжнародним організаціям згідно з меморандумами включають 780 722 особи. Крім цього, передано інформацію для здійснення виплат 189 428 особам, які зазначені в заявах, поданих через платформу єДопомога. Тобто на сьогодні загалом у списках, переданих до міжнародних організацій для здійснення виплат, 1 246 701 особа.
У міністерстві нагадують, що рішення про надання відповідної допомоги приймають міжнародні організації. Пріоритетними є уразливі групи, зокрема люди з інвалідністю, пенсіонери, одинокі батьки, які самостійно виховують дітей, малозабезпечені сім'ї.
Як повідомляв Укрінформ, 9 серпня заступник міністра соціальної політики з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Костянтин Кошеленко поінформував, що на платформі "єДопомога волонтерська" підтримку отримали понад 4 тисяч сімей.
У березні Мінсоцполітики створило платформу єДопомога, яка забезпечує оперативний збір заявок з усіх регіонів України щодо потреб у гуманітарній допомозі, а також її ефективний та адресний розподіл.
Платформа об'єднує ресурси держави, бізнесу, громадських організацій, благодійних фондів та волонтерів у наданні гуманітарної допомоги постраждалим від війни, внутрішньо переміщеним особам та людям з уразливих категорій.
Фото: Alexandros Michailidis/Shutterstock