Трамп вважає, що ЗМІ хочуть посварити його з Маском

Трамп вважає, що ЗМІ хочуть посварити його з Маском

Укрінформ
Президент США Дональд Трамп вважає, що мейнстримні медіа та різні коментатори хочуть посварити його з Ілоном Маском, який нині очолює Департамент з урядової ефективності (DOGE).

Про це він сказав в ході спільного інтерв’ю з Маском телеканалу Fox News, передає Укрінформ.

«Я бачу це весь час… Насправді Ілон подзвонив мені і сказав: «Знаєш, вони (ЗМІ – ред.) намагаються нас посварити». Я відповів: «Абсолютно»», - сказав президент США.

Відео дня

Він також вважає, що мейнстримні медіа та коментатори «погано працюють» у питаннях критики його відносин з Маском.

«Це так очевидно. Вони настільки погані в цьому. Раніше я думав, що в них це добре виходить. Вони справді погані в цьому, бо якби вони були в цьому хороші, я б ніколи не був президентом», - додав Трамп

Декілька засобів масової інформації звинуватили Маска в узурпації президентських повноважень через DOGE і називають співзасновника Tesla «президентом Ілоном Маском».

Читайте також: Демократи вимагають інформації щодо дотримання Маском федеральних законів про конфлікт інтересів

Попри такий наратив, Трамп і Маск погоджуються, що американський народ «розумний» і «розуміє», що адміністрація Трампа та DOGE намагаються скоротити витрати та масштаби федерального уряду США.

Як повідомляв Укрінформ, група генеральних прокурорів-демократів з 14 американських штатів стверджують, що повноваження, надані Білим домом Ілону Маску та його консультативному Департаменту з питань ефективності уряду (DOGE), є неконституційними.

Фото: Bloomberg

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
Всi рубрики
За період:
-
Share: