
Китай спростував повідомлення про можливу участь у миротворчих силах в Україні
Про це на брифінгу заявив речник МЗС Киитаю Ґо Цзякунь, передає власний кореспондент Укрінформу.
«Я хотів би підкреслити, що відповідна інформація повністю не відповідає дійсності», - сказав Ґо, коментуючи повідомлення ЗМІ, що Китай нібито розглядає можливість направлення миротворців до України.
За словами речника зовнішньополітичного відомства, Китай продовжуватиме працювати з міжнародною спільнотою над просуванням мирних переговорів та створенням умов для припинення вогню і закінчення «конфлікту в Україні», як у КНР називають розв’язану Росією війну.
Як повідомляв Укрінформ, німецьке видання Die Welt із посиланням на дипломатичні джерела написало, що китайські дипломати в Брюсселі звернулись до керівних органів Європейського Союзу з питаннями про те, як би в ЄС сприйняли можливу участь КНР у миротворчій місії в Україні.