1000 днів санкцій: чому Росія й досі заробляє мільярди на війну
Серед нагальних санкційних потреб - зміна механізму обмеження нафтових цін, блокування тіньового флоту та заходи проти Росатома
25 листопада 2024
Серед нагальних санкційних потреб - зміна механізму обмеження нафтових цін, блокування тіньового флоту та заходи проти Росатома
23 листопада 2024
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук у межах роботи Міжнародного безпекового форуму в Галіфаксі провів зустріч із канадськими сенаторами, під час якої обговорив надання озброєння Україні та посилення санкцій проти Росії.
Президент України Володимир Зеленський не бачив чіткого підтвердження українською розвідкою обходу санкцій Росією за допомогою країн Сахель.
Угорщина розглядає запроваджені США санкції проти російського "Газпромбанку" як загрозу європейській енергетичній безпеці.
22 листопада 2024
За результатами нового санкційного пакета США практично всі банки з найбільших за активами фінансових установ Росії втратили доступ до світової фінансової системи, і деякі з них вже заявили про припинення валютних розрахунків.
Падіння цін на нафту та наближення періоду надлишкової пропозиції можуть створити ідеальні умови для посилення санкцій проти Росії, що суттєво вплине на військовий бюджет Кремля.
Росія виділила на закупівлю мікроелектроніки для ВПК $7 млрд, але через санкції не змогла її придбати.
21 листопада 2024
Країни-члени ЄС опрацьовують 15-й пакет санкцій, якій міститиме, зокрема, заходи проти російського «тіньового» танкерного флоту, за допомогою якого Росія намагається обходити обмеження ЄС та G7 на граничну ціну російської нафти.
Міністерство фінансів США оголосило про запровадження нового пакету санкцій проти Росії в рамках домовленостей на рівні G7, які охоплюють обмеження проти "Газпромбанку", десятків інших банків та фінансових установ.
19 листопада 2024
Наприкінці цього тижня на росіян чекають «великі санкційні новини» від Великої Британії, а наступного тижня - новий санкційний пакет від США.
18 листопада 2024
Міжнародна санкційна група Єрмака-Макфола випустила новий робочий документ «Подальші кроки щодо енергетичних санкцій: інструменти посилення тиску на Росію у 2025 році».
14 листопада 2024
Європарламент ухвалив резолюцію, яка закликає ЄС вжити рішучих заходів проти російського «тіньового флоту».
12 листопада 2024
Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки про застосування санкцій до ряду осіб.
10 листопада 2024
Сполученим Штатам необхідно посилити фінансові санкції, а також вжити більше заходів для урізання нафтових доходів Росії та Ірану.
31 жовтня 2024
Російські нафтові доходи сьогодні вищі, ніж у 2021 році. Настав час змінити санкційну політику
30 жовтня 2024
Росія заробляє на тіньовому флоті 10-12 мільярдів доларів на місяць. Цей бізнес приніс їй більше коштів, ніж вся допомога від партнерів Україні за період війни.
27 жовтня 2024
Міністри фінансів країн «Групи семи» пообіцяли активізувати зусилля, щоб запобігти спробам Росії ухилитися від санкцій, які стосуються стелі ціни на російську нафту.
24 жовтня 2024
Деякі країни-члени Європейського Союзу закликають блок підняти мита на російські сільськогосподарські й продовольчі товари, а також на добрива.
Сполучені Штати підготували масштабний пакет санкцій проти зарубіжних гравців, які надають сприяння РФ у її війні проти України.
23 жовтня 2024
Євросоюз наполегливо працює над тим, щоб санкції щодо тіньового флоту РФ були дієвішими, однак для цього необхідні зусилля усіх країн-членів. Водночас слід мінімізувати серйозний вплив танкерів, що продовжують незаконно перевозити російську нафту, на довкілля.
22 жовтня 2024
США, Велика Британія та ЄС запровадили санкції проти понад 70 суден РФ
21 жовтня 2024
Кремль застосовує схему з фальшивим транзитом, яка дозволяє постачати санкційні товари з країн ЄС, призначені для Центральної Азії та Кавказького регіону.
19 жовтня 2024
Президент Володимир Зеленський закликав світ посилити санкції проти російського тіньового танкерного флоту.
17 жовтня 2024
Уряд Великої Британії у четвер, 17 жовтня, запровадив обмежувальні заходи проти 18 російських нафтових танкерів та чотирьох СПГ-танкерів.
Асоціація європейських державних поштових операторів PostEurop остаточно виключила зі свого складу поштових операторів Росії та Білорусі.
16 жовтня 2024
Федеральна рада Швейцарії 16 жовтня ухвалила решту заходів з 14-го пакета санкцій ЄС проти Росії.
15 жовтня 2024
Обхід санкцій, які ЄС запровадив проти Росії, дозволяє країні-агресору отримувати електронні компоненти для виробництва зброї, які часто мають європейське походження.
06 жовтня 2024
Найбільший кіпрський банк Bank of Cyprus від лютого 2022 року закрив близько 20 тисяч рахунків, які належали 7 тисячам російських клієнтів.
27 вересня 2024
У п’ятницю Управління зі здійснення фінансових санкцій (OFSI) Великої Британії наклало штраф у 15 000 фунтів стерлінгів на компанію Integral Concierge Services (ICSL) за порушення фінансових санкцій проти РФ.
26 вересня 2024
Бельгія, один з найбільших європейських імпортерів скрапленого природного газу (СПГ) з Росії, закликала ЄС заборонити російське паливо.
реклама