
Єрмак розповів радникам із питань безпеки лідерів країн G7 про переговори в Ер-Ріяді та зустріч у Парижі
Позиція України щодо санкцій проти держави-агресора залишається безкомпромісною.
28 березня 2025
Позиція України щодо санкцій проти держави-агресора залишається безкомпромісною.
27 березня 2025
Відновлення проєкту Nord Stream 2 cуперечило би стратегічним інтересам Європи, яка зацікавлена зробити континент повністю незалежним від російських енергоносіїв. Європа думає не про відновлення економічної співпраці з РФ, а про посилення санкцій.
Міністр фінансів США Скотт Бессент припускає, що наступного тижня Україна та США підпишуть угоду про економічне партнерство в галузі видобутку корисних копалин.
26 березня 2025
Про зняття санкцій з Росії можна буде говорити тоді, коли вона виведе свої війська з усієї території України в рамках міжнародно визнаних кордонів.
Потрібні нові пакети санкцій, допоки Росія не захоче закінчити війну.
21 березня 2025
Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук на зустрічі з головою Палати депутатів Великого Герцогства Люксембург Клодом Віслером закликав інвестувати у спільне виробництво озброєння.
20 березня 2025
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук провів зустріч із президенткою Північної Ради Хелене Бйорклунд та генеральною секретаркою Крістіною Хафосс.
У ЄС розгляд питання санкцій щодо РФ часто супроводжується складними дискусіями, але Євросоюз завжди досягає консенсусу.
17 березня 2025
Уповноважений Президента з питань санкційної політики Владислав Власюк припустив, що західні санкції проти Росії можуть бути скасовані, якщо це допоможе забезпечити безпеку та справедливість в Україні.
14 березня 2025
У проєкті комюніке міністрів закордонних справ країн G7 не згадуються можливі нові санкції проти Росії, однак наголошується на необхідності надійних гарантій безпеки для України.
Посли країн ЄС у форматі Комітету постійних представників за письмовою процедурою продовжили дію індивідуальних санкцій проти осіб, що причетні до порушення або погроз суверенітету та територіальної цілісності України.
13 березня 2025
Адміністрація президента Дональда Трампа накладає більше обмежень на російський нафтовий, газовий і банківський сектори шляхом подальшого обмеження доступу Росії до американських платіжних систем.
11 березня 2025
До Закону України "Про санкції" необхідно внести важливі зміни, які допоможуть посилити санкційний тиск на державу-агресора. Зокрема, в питанні запровадження санкцій проти тіньового флоту РФ.
Уповноважений з питань санкційної політики Владислав Власюк заявив, що росіяни найбільше зацікавленні у знятті санкцій проти наближених до Володимира Путіна олігархів, нафтогазового сектору та пов’язаної з ним фінансової інфраструктури.
10 березня 2025
Україна не має часу чекати довгострокового ефекту від уже накладених на Росію санкцій; тиск на агресора необхідно посилювати. Також необхідно працювати над санкційною політикою у сфері атомної енергетики.
Сенатор від Республіканської партії США Ліндсі Грем оголосив, що найближчим часом подасть новий законопроєкт стосовно санкцій проти банківського сектору й енергетики Росії.
07 березня 2025
Адміністрація президента США Дональда Трампа вивчає можливості для пом’якшення санкцій проти енергетичного сектору Росії в якості одного із заходів сприяння, якщо Москва погодиться припинити війну в Україні.
Сенатор-республіканець Ліндсі Грем заявив, що президент США Дональд Трамп може запровадити нові санкції проти Росії, якщо Володимир Путін відмовиться сісти за стіл переговорів.
06 березня 2025
США без вагань підуть на санкції проти російської енергетики, якщо це допоможе привести до припинення вогню у війні в Україні.
03 березня 2025
Адміністрація США розробляє план можливого послаблення санкцій проти Росії, оскільки президент Трамп прагне відновити зв'язки з Москвою і зупинити війну в Україні.
02 березня 2025
Канада оголосила про запровадження санкцій проти 31 росіянина й російських парамілітарних груп, які підтримують агресію проти України.
26 лютого 2025
Нідерланди за останні три роки притягнули до відповідальності щонайменше 70 компаній та осіб за звинуваченням у порушенні санкцій, введених ЄС проти РФ через повномасштабну війну Росії в Україні.
У столиці Бельгії українські активісти 24 лютого зібралися біля офісу брюссельської юридичної компанії, працівники якої захищають Магомеда Гаджиєва, російського олігарха, якого в Україні підозрюють у посяганні на територіальну цілісність держави
25 лютого 2025
Потрібно створити чіткий санкційний механізм проти осіб, які викрадають, примусово переміщують або незаконно усиновлюють українських дітей, а також тих, хто свідомо перешкоджає їхньому поверненню.
24 лютого 2025
Південна Корея заявила про певні зміни у дозвільному порядку експорту продукції передових технологій до Росії та країн, залучених у війну, але санкції щодо РФ не скасовувалися.
Про потенційне зняття санкцій з Росії можна буде говорити лише після того, як російська сторона продемонструє конкретні кроки для досягнення миру.
Євросоюз виконує свої зобов’язання із підтримки України та у зміцненні її позицій для досягнення миру через силу, посилює тиск на країну-агресорку і вже готує 17 пакет санкцій проти Росії.
Міністри закордонних справ ЄС ухвалили 16-й пакет санкцій проти Росії у зв’язку із її агресією проти України.
Нова Зеландія оголосила про нові санкції проти Росії та підтримку відновлення України.
20 лютого 2025
Заборона на експорт російського алюмінію, 73 танкери «тіньового флоту», вісім пропагандистських видань і каналів та близько десяти банків — так виглядає неповний перелік обмежень, передбачених 16-м санкційним пакетом від Євросоюзу.
реклама