На Київщині та ще у низці регіонів - повітряна тривога через загрозу балістики
У низці областей України оголошена повітряна тривога у зв'язку із загрозою здійснення російською армією балістичного удару з північного сходу.
22 грудня 2024
У низці областей України оголошена повітряна тривога у зв'язку із загрозою здійснення російською армією балістичного удару з північного сходу.
21 грудня 2024
По всій території України оголошували повітряну тривогу через загрозу застосування Росією балістичного озброєння.
19 грудня 2024
Північна Корея закуповує деталі для своїх ракет у третіх країнах, виробляє і передає їх Росії швидше, ніж вважалося раніше, для використання у війні проти України.
15 грудня 2024
У Києві та низці регіонів України оголошували повітряну тривогу через загрозу застосування балістичного озброєння.
14 грудня 2024
У Києві та низці регіонів оголошували повітряну тривогу через зліт МіГ-31 у Росії, також була загроза застосування росіянами балістичного озброєння.
13 грудня 2024
Під час повітряної тривоги у передмісті Харкова було чутно вибухи.
12 грудня 2024
Про українську балістичну ракету «Сапсан» світ знає з 2016 року. На сьогодні в Україні є схожі ракетні програми, такі як «Грім-2»
11 грудня 2024
Застосування Росією балістичних ракет середньої дальності не змінить ситуації у війні - це лише спроба Кремля в черговий раз залякати Україну.
10 грудня 2024
Інформація про нібито здатність Росії виробляти 25 гіперзвукових балістичних ракет «Орєшнік» на місяць не відповідає дійсності.
08 грудня 2024
Унаслідок ракетного удару по Кривому Рогу, який стався 6 грудня, постраждали 17 людей, з яких семеро - залишаються в лікарнях.
07 грудня 2024
У Конотопі Сумської області було чутно вибухи, імовірно, ворог завдав удару балістикою.
06 грудня 2024
Після підписання в Мінську договору про гарантії безпеки «Союзної держави Білорусі» та Росії Олександр Лукашенко попросив Володимира Путіна розмістити в Білорусі нові системи озброєнь, зокрема «Орєшнік».
04 грудня 2024
Використання ракет часто потребує узгодження із партнерами, тож розвиток вітчизняного ракетобудування не лише посилює оборону, а й стримує ворога.
30 листопада 2024
Аналітики американського Інституту вивчення війни вважають, що у можливостях ракети «Орєшнік» немає нічого нового, і її застосування не призведе до подальшої ескалації у війні.
28 листопада 2024
Російський диктатор Володимир Путін підвищує інформаційну складову залякувань словами про «центри ухвалення рішень».
Російський диктатор Володимир Путін на саміті країн ОДКБ в Астані заявив, що ціллю ударів новими балістичними ракетами "Орєшнік" можуть стати "центри ухвалення рішень у Києві".
27 листопада 2024
У Франції почали розглядати можливість створення власної балістичної ракети середньої дальності з радіусом дії 1000 кілометрів.
Велика Британія різко засудила в ООН застосування Росією експериментальної балістичної ракети середнього радіуса по українському місту Дніпро, назвавши дії Кремля безрозсудними та звинувативши РФ у навмисному затягуванні війни.
Сполучені Штати заявили в ООН про намір режиму Північної Кореї передати Росії нові балістичні ракети – на додаток до понад сотні вже поставлених, які РФ уже застосувала по українських містах.
У керівництві ООН назвали застосування Росією балістичної ракети середньої дальності по м.Дніпру, а також залучення військ КНДР проти України небезпечною ескалацією війни, яка вже спричинила занадто високу ціну для українців.
25 листопада 2024
Постійна рада та Форум безпекового співробітництва ОБСЄ проведуть на запит України 27 листопада спеціальне засідання щодо обстрілу Росією Дніпра балістичною ракетою середньої дальності.
24 листопада 2024
У січні-листопаді Росія запустила по Україні 194 балістичні ракети, з близько 60 – це північнокорейські KN-23, у яких виявлено деталі, вироблені у країнах Заходу.
23 листопада 2024
Росія найближчими днями може провести нові випробувальні запуски балістичної ракети «Орєшнік» або подібних.
22 листопада 2024
Поява таких «ідей від Путіна» означає одне: шансів на швидке завершення війни немає жодних
Використання Путіним балістичної ракети проти України є нічим іншим, ніж актом відчаю і спробою задіяти механізм стримування в напрямку західних партнерів України.
Росія може мати до десяти одиниць нової балістичної ракети, якою вдарила по Дніпру у рамках її випробування.
У Генерального секретаря ООН хочуть, аби «всі сторони» в російській війні проти України зробили термінові кроки з деескалації ситуації, оскільки «все розвивається в неправильному напрямку».
21 листопада 2024
Британські спецслужби «терміново» вивчають повідомлення про те, що Росія запустила міжконтинентальну балістичну ракету по Дніпру під час атаки на Україну.
Атака міжконтинентальною ракетою почала новий етап війни у нас, але мала налякати Захід. У партнерів є відповідна ППО. Але чи дадуть її нам?
Керівник Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України Андрій Коваленко заявив, що Володимир Путін намагався підвищити ставки міжконтинентальною ракетою, у тому числі перед Заходом.
реклама