Україна може виробляти з відходів до 10 мільярдів кубометрів біогазу на рік - Висоцький
Потенційно Україна може щороку виготовляти до 10 мільярдів кубометрів біогазу, але для цього потрібні багатомільярдні інвестиції.
05 липня 2024
Потенційно Україна може щороку виготовляти до 10 мільярдів кубометрів біогазу, але для цього потрібні багатомільярдні інвестиції.
04 червня 2024
Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт № 3356-д щодо обов'язковості використання рідкого біопалива (біокомпонентів) у галузі транспорту.
08 квітня 2024
Міністерство енергетики України і Міністерство клімату, енергетики і комунальних послуг Данії уклали домовленості про партнерство у сфері відновлюваних джерел енергії з особливим акцентом на біогазі.
05 березня 2024
Завдяки розвитку біоекономіки, Україна отримає можливість залучення додаткових нових інвестицій для відбудови зруйнованих промислових районів, з урахуванням міжнародних екологічних стандартів.
03 березня 2024
Українські розробники змогли налагодити виробництво аналогів західної бойової техніки
Виходячи із наявної сировинної бази, Україна може щорічно виробляти 21,8 млрд кубометрів біогазу та/чи біометану.
16 лютого 2024
Менш як 10 електростанцій із 100 наявних в Україні, що працюють на біогазі та біомасі, змогли переукласти договори з ДП "Гарантований покупець"; решта припинили отримувати кошти за відпущену електрику й зазнають збитків.
18 вересня 2023
Японська хімічна компанія Air Water Inc. працює над створенням рідкого біометану з коров'ячих відходів для використання як ракетного палива.
реклама