На підконтрольну Україні територію вже вдалося повернути 1007 дітей
На підконтрольну Україні територію вдалося повернути 1007 дітей, незаконно депортованих та переміщених Російською Федерацією.
14 листопада 2024
На підконтрольну Україні територію вдалося повернути 1007 дітей, незаконно депортованих та переміщених Російською Федерацією.
09 липня 2024
Ще одна дитина, ймовірно, може знаходитися під завалами багатоповерхівки у Києві, яка була зруйнована російським ракетним обстрілом 8 липня.
25 травня 2024
Україна закликає політичних лідерів Аргентини долучитися до Міжнародної коаліції за повернення українських дітей.
06 березня 2024
Україна першою у світі розробила національний превентивний план щодо грубих порушень відносно дітей і не використовує їх у військових конфліктах.
07 грудня 2023
Радниця-уповноважена Президента з прав дитини Дар'я Герасимчук закликає людей, які проживають на окупованих територіях і територіях ведення активних бойових дій, евакуюватися заради порятунку їх дітей.
Уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук наголосила, що росіяни мають абсолютно чітку та сплановану геноцидну політику щодо українських дітей.
30 жовтня 2023
На прикладі українських дітей стало зрозуміло, що у світі немає єдиної глобальної системи безпеки дітей.
18 серпня 2023
Україна та ООН підписали спільний превентивний план щодо запобігання та припинення грубих порушень прав дітей в умовах збройної агресії Росії.
31 травня 2023
Злочини росіян, скоєні проти дітей за час повномасштабної агресії, є ознаками геноциду українського народу через українських дітей.
30 травня 2023
На тимчасово окупованих територіях росіяни проводять медичні огляди дітей, після чого у здорових малюків з’являються діагнози, і батьків змушують надати згоду на їх вивезення на так зване лікування чи реабілітацію до росії.
30 травня об 11:00 відбудеться брифінг на тему: «Права дітей під час війни».
28 квітня 2023
Радниця-уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук продемонструвала членам Радбезу ООН у п’ятницю відеозапис зі свідченнями українських дітей, які перебували в російських таборах і були повернуті на Батьківщину.
17 березня 2023
Рішення МКС щодо ордера на арешт президента росії володимира путіна та російської дитячої омбудсменки марії львової-бєлової є історичною подією і засвідчує саме депортацію та примусове пенеміщення, а не так звану "евакуацію" українських дітей росією.
30 вересня 2022
Усиновлення українських дітей громадянами інших країн нині не відбувається.
Більшість із майже чотирьох тисяч дітей, які залишилися без батьківського піклування після початку повномасштабної війни росії проти України, влаштовуються під опіку рідних і близьких або в інші форми виховання.
30 вересня о 13.30 - брифінг на тему: «День усиновлення».
01 серпня 2022
1 серпня о 14:00 - презентація інформаційної платформи «Діти війни».
23 липня 2022
Одним з викликів для нашої країни є відбудова безбар'єрного та дружнього середовища для кожної дитини.
20 липня 2022
20 липня о 13.30 - брифінг на тему: “Депортовані та примусово переміщені діти: врятувати, не можна залишити”.
05 липня 2022
Понад тисяча українців пройшли всі етапи відбору та спеціальне навчання у межах програми «Дитина не сама», щоб бути готовими прийняти у свої сім’ї дітей, які під час війни з різних причин залишилися без піклування дорослих.
01 червня 2022
Громадяни, які втратили зв’язок із дитиною через розв’язану росією війну, мають спершу звертатися із заявами до Національної поліції.
В Україні необхідно об’єднати дані та створити єдиний реєстр дітей, зниклих безвісти за особливих обставин, включно з примусово депортованими, переміщеними та зниклими дітьми під час військового вторгнення росії на територію України.
Кожен з 7,5 мільйона українських дітей зазнає ушкодження та порушення її прав в умовах війни.
23 березня 2022
За кількістю вбитих і поранених дітей і зруйнованих закладів освіти можна стверджувати, що російські загарбники воюють в Україні з цивільним населенням, зокрема з дітьми.
Батьки або інші дорослі повинні зробити дітям спеціальні бірки із зазначенням їхніх імен, номерів телефонів родичів, адреси проживання, а також групи крові та хронічних захворювань.
23 березня об 11:00 відбудеться онлайн-брифінг на тему: «Діти війни: хто і де захистить майбутнє України?».
реклама