Американські високопосадовці взяли участь у платформі донорів для України у Києві
Американські високопосадовці взяли участь у Багатосторонній координаційній платформі донорів для України.
10 квітня 2024
Американські високопосадовці взяли участь у Багатосторонній координаційній платформі донорів для України.
31 липня 2023
Створення в Україні Донорської координаційної платформи, до якої залучені ключові євроінституції, підвищує довіру інвесторів та сприяє притоку в Україну інвестицій для відновлення країни, що особливо важливо на тлі воєнних загроз.
20 березня 2023
Міжнародна донорська конференція, що відбулася сьогодні в Брюсселі під егідою Єврокомісії та Шведського головування в ЄС, мобілізувала 7 мільярдів євро негайної та гуманітарної допомоги для населення Туреччини та Сирії, які постраждали внаслідок руйнівних землетрусів.
11 серпня 2022
росія не досягла своїх цілей в Україні та починає потроху програвати, водночас Захід лише посилює свою підтримку Києва.
Міжнародна спільнота об'єднана і рішуче налаштована щодо подальшої підтримки України, яка протистоїть російській агресії, а так звана "втома" від війни є лише у повідомленнях ЗМІ.
Ніхто не зможе зупинити вітер, який нестиме радіацію, але всі ми разом здатні зупинити державу-терориста росію, заявив Президент Володимир Зеленський на Донорській конференції союзників України з країн Північної Європи у Копенгагені.
10 травня 2022
Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак обговорив із президентом Всесвітнього економічного форуму Борге Бренде питання участі України у цьогорічному засіданні організації.
05 травня 2022
В Європейському Союзі обговорюють можливість відновлення зруйнованого в Україні майна за рахунок арештованих активів російської федерації, оскільки це питання справедливості.
Прем’єр-міністри України та Швеції Денис Шмигаль і Магдалена Андерссон обговорили вирішення негайних економічних і гуманітарних потреб України в умовах війни з рф.
Нідерланди надали гуманітарної допомоги на 40 мільйонів євро для постраждалих від війни в Україні.
Сполучені Штати виділяють на гуманітарну допомогу Україні додатково 397 млн доларів.
Японія надасть Україні 300 млн доларів США в рамках фінансової підтримки.
Чехія, яка головуватиме в Раді ЄС в другому півріччі цього року, поставила питання допомоги Україні в пріоритети своєї політики та планує провести донорську конференцію.
З 24 лютого, коли росія розпочала широкомасштабну війну проти України, Київ отримав від партнерів фінансової допомоги та озброєння на понад 12 млрд доларів.
Латвія вважає найкращою допомогою з боку Євросоюзу сприяння перемозі Україні у війні проти рф та надання їй статусу кандидата у члени на найближчому саміті ЄС.
Країни Європи підтримують Україну, приймають біженців, вражені сміливістю та відвагою Українського народу у боротьбі за демократичні цінності та свободу. Допомога, яка зараз надається у терміновому порядку, буде і в майбутньому, коли після перемоги Україна відновлюватиметься після руйнувань, спричинених війною.
Німеччина ще більше посилить свою допомогу Україні, яка переживає і гуманітарну катастрофу через російську агресію.
В Австрії наразі зареєстровано близько 67 тис. українців, які були змушені залишити країну через розпочату росією війну.
Угорщина засуджує напад росії на Україну, готова допомогти у відбудові Київської області та прийняти на лікування поранених українських воїнів.
У Варшаві під час Конференції донорів для допомоги Україні зібрано 6,5 млрд доларів.
Фінляндія надішле Україні додаткову військову техніку, а також готує виділення ще 70 млн євро допомоги.
Президент Володимир Зеленський виступив на Міжнародній донорській конференції високого рівня на підтримку України у Варшаві.
Європейський Союз підтримує боротьбу України проти російського вторгнення та готовий надавати їй ефективну підтримку, щоб після завершення війни українці змогли провести всі необхідні перетворення та реалізувати своє бажання побудувати в Україні «країну мрії».
реклама