Нідерланди разом із партнерами вклали понад €200 мільйонів у цифрову безпеку України
Нідерланди спільно з партнерами вклали понад 200 млн євро для Талліннського механізму, основним завданням якого є зміцнення цифрової безпеки України.
21 грудня 2024
Нідерланди спільно з партнерами вклали понад 200 млн євро для Талліннського механізму, основним завданням якого є зміцнення цифрової безпеки України.
20 грудня 2024
Хакери з Північної Кореї цього року викрали криптовалюти на загальну суму 1,34 млрд доларів.
Міністерство юстиції має повний бекап (резервне копіювання - ред.) з усіх державних реєстрів за весь період їх існування.
У зв'язку зі збоєм у роботі деяких державних реєстрів сервісні центри Міністерства внутрішніх справ призупиняють надання окремих послуг із транспортними засобами, серед яких — вибракування авто.
У четвер, 19 грудня, сталася наймасштабніша кібератака на державні реєстри України за останній час – росіяни вчинили спробу порушити роботу критично важливої інфраструктури держави.
10 грудня 2024
Уряд Сполучених Штатів оголосив про запровадження санкцій проти китайської компанії у сфері кібербезпеки Sichuan Silence та її представника через масштабний хакерський злам комп’ютерів по всьому світу, зокрема у США.
03 грудня 2024
Керівник Національного центру кібербезпеки (NCSC) Великої Британії Річард Горн заявив, що у країні фіксують зростання ворожої активності в кіберпросторі.
23 листопада 2024
У Кіберкомандуванні США фіксують спроби китайських хакерів заздалегідь отримати незаконний доступ до критичної інфраструктури Сполучених Штатів, щоб у разі потенційного конфлікту завдати удару і вивести з ладу ключові американські оборонні об’єкти.
14 листопада 2024
Іноземні хакери зламали ІТ-системи угорського урядового агентства, відповідального за оборонні закупівлі, але жодна конфіденційна інформація про угорських військових не була скомпрометована.
Федеральне бюро розслідувань викрило спроби китайської влади зламати телекомунікаційні мережі США, спрямовані на викрадання інформації через американських урядових посадовців та політиків.
08 листопада 2024
Правоохоронці повідомили про підозру чоловіку, який створив програму, що перехоплювала вільні талони у сервісних центрах Міністерства внутрішніх справ.
Проросійські хакерські групи здійснили кібератаки проти Південної Кореї після того, як КНДР направила війська до РФ для підтримки її війни проти України.
01 листопада 2024
Хакери здійснили масштабну DDoS-атаку на вебсайти Світового конгресу українців та ініціативи СКУ Unite With Ukraine.
30 жовтня 2024
Кіберпідрозділ КНДР здійснив цього року близько 15 тисяч атак проти Південної Кореї, що більше, ніж у попередні роки.
Компанія Microsoft заявила, що російське хакерське угруповання Midnight Blizzard, яке пов’язують зі службою зовнішньої розвідки РФ, причетне до фішингових атак на тисячі представників американських урядових та оборонних структур.
26 жовтня 2024
Штаб Трампа цього тижня отримав інформацію про те, що хакери з КНР могли дістати доступ до даних з телефонів кандидатів у президенти й віцепрезиденти через злам американської телекомунікаційної системи.
23 жовтня 2024
Ресурси міністерства закордонних справ Росії зазнали масштабної DDoS-атаки.
22 жовтня 2024
Міністерство юстиції США запропонувало встановити нові обмеження на деякі бізнес-операції, щоб захистити дані федерального уряду та особисті дані американців від потрапляння до рук хакерів з Китаю, Ірану та РФ.
17 жовтня 2024
Північнокорейські хакери з 2017 року викрали криптовалюту на суму близько 3 мільярди доларів США, які режим КНДР спрямував на розвиток ядерної і ракетної програм.
16 жовтня 2024
У звіті про «Цифровий захист» (Digital Defence) Microsoft заявила, що Росія, Китай, Іран і Північна Корея змінили свої методи хакерської роботи за останній рік, і тепер все більше покладаються на кібершпигунські угрупування.
12 жовтня 2024
Судитимуть киянина - учасника міжнародного хакерського угруповання, члени якого зашифровували сервери провідних підприємств світу і вимагали викуп у криптовалюті.
11 жовтня 2024
Фахівці Головного управління розвідки Міністерства оборони України завдали кіберудару по мережевій інфраструктурі Північно-кавказького федерального університету, який готує операторів дронів, фахівців з цифрового зв’язку, інженерів та фізиків для окупаційної армії РФ.
Кіберполіцейські Хмельниччини викрили хакера, який, за інформацією слідства, заснував «стартап» для доступу до підсанкційних російських сайтів.
10 жовтня 2024
Проросійська хакерська група NoName057 здійснила 10 жовтня DoS-атаку на кілька сайтів держустанов у Бельгії.
08 жовтня 2024
Суд призначив 15 років ув’язнення двом співробітникам ФСБ Російської Федерації, які здійснювали хакерські атаки на державні органи України у складі угрупування Armageddon.
Проросійська хакерська група NoName057 у вівторок, 8 жовтня, здійснює кібератаки на бельгійські урядові сайти.
07 жовтня 2024
Кіберфахівці Головного управління розвідки Міноборони України спільно з активістами групи «Во Теаm» 7 жовтня, у день народження лідер Кремля Володимира Путіна, паралізували роботу судової системи держави-агресора.
У Міністерстві оборони офіційно з'явилася нова окрема структурна одиниця, що відповідатиме за кіберзахист, – Центр реагування на кіберінциденти.
Проросійська хакерська група NoName здійснила у понеділок, 7 жовтня, DoS-атаку на низку сайтів держустанов у Бельгії.
Українські хакери «привітали» Путіна з днем народження, здійснивши масштабну атаку на всеросійську державну телевізійну і радіомовну компанію.
реклама