Вийшла монографія про боротьбу з російською пропагандою в умовах війни
У Києві презентували монографію «Стратегічні комунікації в умовах війни: погляд від волонтера до науковця», яка узагальнює досвід боротьби з російською пропагандою.
25 листопада 2024
У Києві презентували монографію «Стратегічні комунікації в умовах війни: погляд від волонтера до науковця», яка узагальнює досвід боротьби з російською пропагандою.
23 листопада 2024
Ангела Меркель зізналась, що захоплюється президентом України Володимиром Зеленським за мужність і рішучість, але категорично не погоджується з оцінкою українського лідера щодо того, що її роль на відомому саміті НАТО 2008 року призвела до війни в Україні.
22 листопада 2024
В Україні вийшла книга «Порт Маріуполь: історія форпосту на сході Європи».
21 листопада 2024
Дружина Президента Олена Зеленська передала добірку книг до бібліотеки Ватикану з яких сформують українську книжкову поличку.
16 листопада 2024
До бібліотеки в ірландському графстві Західний Міт через 53 років повернули книгу, яку ще минулого століття взяли почитати.
15 листопада 2024
Посольство України в Австрії запросило українську громаду на вечір з українськими видавцями, під час якого відбудеться обговорення викликів і досягнень українського книговидання в умовах війни.
Національна бібліотека Франції спільно з посольством України у Франції передала Одеській національній науковій бібліотеці у рамках акції “Українській молоді - європейську книгу” в дарунок добірку книг.
14 листопада 2024
У Національному центрі "Український дім" у Києві розпочався книжковий фестиваль "Фундамент: історії про культуру".
У словацькому перекладі вийшов роман української письменниці, редакторки і кураторки літературних проєктів Анастасії Левкової "За Перекопом є земля".
13 листопада 2024
В Українському товаристві взаємодопомоги у турецькому Стамбулі (Ukrayna Dayanışma Derneği) відбулася презентація книги «Вік червоних мурах» української письменниці Тетяни П’янкової.
Букерівську премію 2024 року здобула книжка британської письменниці Саманти Гарві Orbital про астронавтів, які розмірковують над долями землі та людства.
12 листопада 2024
У Будапешті з’явилася нова «Українська книжкова поличка» – дитячі українські книги поповнили полиці бібліотеки угорської Реформатської загальноосвітньої школи «Juliana», де навчаються близько 80 українських дітей, вимушено переселених до угорської столиці через вторгнення РФ в Україну.
07 листопада 2024
Українська спілка у столиці Туреччини запросила громаду на презентацію книги «Вік червоних мурах» української письменниці Тетяни П’янкової.
У Києві відбулась презентація книги-посібника для виробників зброї - «Путівник зброяра» від команди Технологічних Сил України.
06 листопада 2024
Рятувальники Львівської області спільно з видавництвом «Свічадо» провели презентацію нової книжки для дітей про собак-рятувальників під назвою «Джин та Зої. Пригоди Львівських собак-рятувальників».
05 листопада 2024
У Харкові в пресцентрі “Накипіло” презентували видання “Сковородинівський путівник українськими маєтками”, присвячене 230-річчю з дня смерті філософа Григорія Сковороди.
У бібліотеці фінського міста Лаппеенранта відбулася презентація книжки «Bohomazov 1911: Ukrainalaisen taiteilijan jäljillä Suomessa» («Богомазов 1911. Слідами українського художника у Фінляндії»).
В Анкарі презентували книгу-дослідження про вимушену міграцію представників кримськотатарського народу між двома світовими війнами.
У Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка відбулася презентація книги під назвою “Український Орфей. Шкільні роки Володимира Івасюка”.
03 листопада 2024
Бестселер українського письменника Андрія Куркова "Пікнік на льоду" став книгою 2024 року віденської ініціативи "Одне місто. Одна книга".
31 жовтня 2024
У Сполучених Штатах Америки сім українських шкіл отримали книги в рамках благодійної акції «Українським дітям – українську книгу».
Міністр закордонних справ України Сибіга взяв участь в урочистій церемонії передачі Національній бібліотеці та архівам Квебеку (BAnQ) англомовного видання «Історія України-Руси» Михайла Грушевського в рамках реалізації проєкту дружини Президента України Олени Зеленської «Українська книжкова поличка».
30 жовтня 2024
Уряд запроваджує низку ініціатив для підтримки книговидавничої галузі, зокрема, відновлює програму "єПідтримка" та вводить нові механізми фінансування видавців.
На Гельсінському книжковому ярмарку, що є одним із найбільших у нордичному регіоні, Україна представила національний стенд та провела п’ять літературних подій.
У Києві представили методичні рекомендації для поліції та зоозахисників "Як захистити тварин від жорстокого поводження: організаційні, кримінальні, кримінально-процесуальні та криміналістичні аспекти".
29 жовтня 2024
ВВС Україна визначила Довгі списки літературної премії Книга року ВВС-2024, Книга року ВВС-Есеїстика-2024 і Дитяча Книга року ВВС-2024, яка проводиться у партнерстві з Культурною програмою Європейського банку реконструкції та розвитку.
28 жовтня 2024
У муніципальній бібліотеці Алмейда Гарретта в місті Візеу в Португалії відкрили «Українську книжкову поличку».
26 жовтня 2024
В Анкарі відбулася презентація перекладу збірки віршів українського поета та письменника Василя Куйбіди турецькою мовою, літературні читання поезій двома мовами та спілкування з автором та перекладачем збірки.
25 жовтня 2024
Товариство українців Фінляндії (ТУФ) представляє Україну на Гельсінському книжковому ярмарку, одному з найбільших у нордичному регіоні.
В Офісі Президента відбулася презентація другої Білої книги «Реінтеграція дітей, які пережили депортацію та примусове переміщення: міжнародні стандарти та кращі практики для України».
реклама