Гендерна складова має стати частиною плану відновлення України - експерти
Громадянське суспільство має зробити гендерну рівність та інклюзію частиною плану післявоєнного відновлення України.
29 липня 2022
Громадянське суспільство має зробити гендерну рівність та інклюзію частиною плану післявоєнного відновлення України.
20 липня 2022
Україні для відбудови на рік потрібно від 30 до 100 мільярдів доларів.
07 липня 2022
До кінця року Україна отримає ще близько $20 млрд допомоги та підтримки від міжнародних партнерів.
У Лугано українська урядова делегація провела десятки переговорів, результатом яких стали домовленості щодо підтримки нашої держави майже на 2 млрд доларів США.
Для створення компенсаційного механізму для відшкодувань збитків України, завданих російською агресією, в першу чергу потрібна політична воля держав.
Головний офіс з відновлення України за результатами Міжнародної конференції у Лугано розташують у Києві, окремі офіси також відкриють у містах країн-партнерів.
Найближчим часом з’явиться оновлений перелік міжнародних партнерів, які у майбутньому допоможуть у відновленні громад за результатами Міжнародної конференції з питань відновлення України у Лугано.
06 липня 2022
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль зазначив, що на Міжнародній конференції в Лугано досягнуто домовленостей на суму в майже 1,9 млрд доларів для підтримки України.
План відновлення України вже зараз оцінюється у 750 млрд доларів, цифра зростатиме
05 липня 2022
Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Лугано провів зустріч із президенткою Європейського банку реконструкції та розвитку Оділь Рено-Бассо, на якій сторони обговорили реалізацію нинішніх і перспективи започаткування нових проєктів.
Україна згідно з представленим планом відновлення до 2032 року має скоротити викиди углекислого газу на 65% у порівнянні із 1990 роком.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Лугано передав заявку України на вступ до Організації економічного співробітництва та розвитку генеральному секретарю Матіасу Корману.
Уряд України пропонує створити декілька Офісів відновлення нашої держави: у Вашингтоні, Брюсселі, Лондоні та інших містах, але головний офіс має бути в Києві.
Коаліція відновлення України обов’язково включатиме країни-партнери, а також український та міжнародний приватний бізнес.
В Україні вже підписані угоди про встановлення модульних будинків для 15 тисяч сімей, які потребують тимчасового житла.
Ухвалення юридичного рішення про передачу Україні заморожених активів росіян можливе тільки після того, як буде з’ясовано походження цих коштів і наявність прямого чи непрямого зв’язку з війною та скоєними в її ході злочинами.
Україна пропонує провести міжнародну конференцію, щоб обговорити можливість вироблення формули на міжнародному рівні стосовно конфіскації активів країн-агресорів, у тому числі рф, на користь постраждалих країн.
В Україні втілюють цифровізацію у різних сферах, що створює умови для унеможливлення корупції. Зокрема планується запустити цифровізацію на митниці
Австрія долучиться до відбудови, реконструкції та розвитку України.
Представники понад 40 країн світу і близько 20 міжнародних організацій пообіцяли підтримувати Україну на шляху відновлення після військової агресії рф.
Процес відбудови України після руйнування країни російським агресором не має обмежуватися лише відновленням довоєнного статусу, а йти далі.
5 липня о 13:00 - брифінг на тему: «Початок конференції щодо відновлення України у Лугано».
ЮНЕСКО планує направити технічну місію до Києва цього тижня, щоб проаналізувати потреби та очікування української сторони.
Іспанія розглядає можливість надання 250 мільйонів євро допомоги Україні.
Швеція виділяє на проєкти з відбудови України додаткові 6 млн євро, а також майже 1,5 млн євро на розмінування та ядерну безпеку.
Бельгія вітає рішення Європейської ради надати Україні статус кандидата на членство в ЄС, оскільки таке рішення дозволить прискорити процеси відновлення та реформ в самій Україні та найбільш ефективно використовувати з цією метою «передвступну» допомогу, що виділяється для країн-кандидатів.
Європейський банк реконструкції та розвитку має намір цьогоріч інвестувати в Україну щонайменше 1 млрд євро, що відповідатиме довоєнному рівню інвестицій.
Найбільш адекватний та справедливий шлях фінансування відбудови України - це арешт і використання російських активів, заморожених у результаті санкцій.
Швейцарія подвоїть фінансування в рамках двосторонньої співпраці з Україною до понад 100 млн швейцарських франків (понад 100 млн доларів) до кінця 2023 року.
Очолювана президентом Світового конґресу українців Павлом Ґродом делегація СКУ бере участь в Міжнародній конференції з питань відновлення України, що відбувається 4-5 липня у швейцарському місті Лугано.
реклама