У соцмережах частка оцінювальних суджень у повідомленнях про корупцію переважає 60%
У соціальних мережах частка повідомлень з оцінювальними та експресивними судженнями на тему корупції становить 66%.
21 листопада 2024
У соціальних мережах частка повідомлень з оцінювальними та експресивними судженнями на тему корупції становить 66%.
19 листопада 2024
Моніторинг способу життя, проведений НАЗК, виявив у ексочільника Департаменту господарського забезпечення Служби безпеки України і членів його сім'ї та знайомої особи ознаки незаконного збагачення на понад 27,7 млн грн.
Національне агентство з питань запобігання корупції за результатами повної перевірки декларації голови Харківської обласної ради, поданої за 2022 рік, виявило ознаки декларування недостовірних відомостей на понад 3,4 млн грн.
07 листопада 2024
Пілотна експериментальна постанова Кабінету Міністрів щодо відновлення шести населених пунктів містить корупційні ризики.
06 листопада 2024
Штраф залишається дієвим способом покарання, однак його розміри мають переглядати нормотворці.
В Україні працюють 10-12 тисяч уповноважених з питань запобігання та виявлення корупції.
Кількість категорій декларантів в Україні та обсяг інформації, який підлягає декларуванню, є одним із найрозвиненіших у світі.
Від початку року до Національного агентства з питань запобігання надійшло понад 1300 декларацій від голів та членів МСЕК.
Цьогоріч НАЗК виявило порушення у кожній другій перевіреній декларації – на понад 3,15 млрд грн
28 жовтня 2024
Після відновлення обов’язкового електронного декларування для державних службовців у НАЗК додалося роботи, оскільки разом з ним відновився і процес проведення обов’язкових перевірок.
Понад 40 громад стали підписантами Декларації розбудови доброчесності в органах місцевого самоврядування, і НАЗК розробляє дорожню карту з імплементації цього документа.
24 жовтня 2024
Станом на сьогодні статус викривача корупції мають 72 особи.
17 жовтня 2024
До Єдиного порталу повідомлень викривачів приєдналося понад 7,5 тисячі організацій та надійшло понад 4 тис. повідомлень.
16 жовтня 2024
Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою затвердив положення про Реєстр прозорості, що визначає порядок його функціонування.
12 жовтня 2024
Криптовалюта стає таким же видом накопичення, як готівка або кошти на банківських рахунках.
11 жовтня 2024
Повторна перевірка декларації голови Хмельницької МСЕК відбуватиметься за загальною процедурою до 120 днів.
Верховний Суд підтвердив правомірність рішення НАЗК щодо припинення державного фінансування політичної партії «Голос».
Готівка, виявлена під час обшуку у голови Хмельницької МСЕК, та дані про її активи за кордоном дали підстави для проведення повторної повної перевірки її декларації.
Партія «Голос» може назавжди втратити державне фінансування. Наразі у провадженні НАЗК перебуває 13 переданих матеріалів про можливі ознаки кримінальних правопорушень стосовно центральних та місцевих осередків парламентських партій.
09 жовтня 2024
Національне агентство з питань запобігання корупції запускає проєкт «Стажування ветеранів і ветеранок війни».
07 жовтня 2024
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) розпочинає повторну повну перевірку декларації керівниці Хмельницького обласного центру медико-соціальної експертизи через виявлення нових обставин.
04 жовтня 2024
Національне агентство з питань запобігання корупції здійснило першу виплату викривачу корупції, який, будучи у 2021 році директором департаменту внутрішнього аудиту Міноборони, звернувся до НАБУ з повідомленням про зроблену йому пропозицію отримати неправомірну вигоду у 24 млн грн за дії в інтересах ТОВ.
03 жовтня 2024
За результатами повної перевірки декларації ексзаступника міністра за 2021 рік Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки декларування неправдивих відомостей на понад 10 млн грн.
20 вересня 2024
Національне агентство з питань запобігання корупції не виявило невідповідностей між задекларованим та реальним рівнем життя ексочільника Департаменту кібезбезпеки СБУ Іллі Вітюка.
19 вересня 2024
У Брюсселі делегація Національного агентства з питань запобігання корупції у межах переговорного процесу щодо членства України в Європейському Союзі підготувала доповіді щодо проведення антикорупційних реформ.
18 вересня 2024
Національне агентство з питань запобігання корупції виявило ознаки незаконного збагачення на майже 10 млн грн та ознаки неправдивого декларування на понад 32,4 млн грн в ексомбудсменки та ексчленкині правління Пенсійного фонду України.
11 вересня 2024
Національне агентство з питань запобігання корупції отримало доступ до мережевої платформи Європолу SIENA, що значно спростить виявлення активів за кордоном.
07 вересня 2024
Упродовж року роботи Єдиного порталу повідомлень викривачів до Національного агентства з питань запобігання корупції надійшло 3,8 тис. звернень про корупцію.
29 серпня 2024
Правоохоронцю з Дніпропетровщини, який незаконно збагатився на більш ніж 14 млн грн, загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років.
23 серпня 2024
Національне агентство з питань запобігання корупції перевірило декларації, подані депутатом Миргородської міської ради Полтавщини і депутатом Кропивницької міської ради, і встановило недостовірні відомості на майже 23 млн грн.
реклама