На платформі Prometheus запускають онлайн-курс з оборонних закупівель
На онлайн-платформі Prometheus відкрита реєстрація на базовий практичний курс з оборонних закупівель, який стартував за підтримки Міністерства оборони.
20 грудня 2024
На онлайн-платформі Prometheus відкрита реєстрація на базовий практичний курс з оборонних закупівель, який стартував за підтримки Міністерства оборони.
17 грудня 2024
Міністерство оборони внесло зміни до порядку здійснення оборонних закупівель під державні гарантії для українських виробників.
13 грудня 2024
Державна прикордонна служба України надала пояснення щодо делегування їй повноважень для закупівлі товарів оборонного призначення на 23 мільярди гривень і розвіяла низку міфів щодо цієї тематики.
03 грудня 2024
Державна прикордонна служа України закликає не спекулювати та уникати маніпуляцій на темі делегування їй урядом повноважень на закупівлю товарів оборонного призначення для потреб Сил оборони.
21 листопада 2024
Через портал «Партнер МОУ» від постачальників тилового майна надійшло вже 225 заяв. Наразі схвалено майже 70 заявок.
08 листопада 2024
Наразі той рівень забезпечення армії, який здійснює Державний оператор тилу (ДОТ), є високим.
09 жовтня 2024
У Міністерстві оборони презентували посібник для закупівель товарів, робіт і послуг у військових частинах Збройних сил України, в якому вперше зібрано всю необхідну базову інформацію про планування та організацію закупівель, оформлення договорів тощо.
26 вересня 2024
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виїзного засідання уряду в Миколаївській області доручив віднести до захищених статей бюджету фінансування виробництва зброї та військової техніки, зокрема тих позицій, які передбачені програмою «Зброя перемоги».
23 вересня 2024
Спеціалізована антикорупційна прокуратура завершила розслідування щодо посадовця національної енергетичної компанії «Укренерго» та співучасниці злочину, які закупили бронежилети зі збитками у 10 млн грн.
17 серпня 2024
Частка вітчизняних виробників у загальному обсязі контрактування Збройних сил України речовим майном на сьогодні перевищує 80%.
31 липня 2024
У Києві презентували платформу "Партнер MOD", яка полегшить співпрацю Міноборони та постачальників тилового майна для Збройних сил України.
30 липня 2024
Державний оператор тилу у кількох регіонах запустив пілотний проєкт, спрямований на контроль постачальників безпосередньо під час прийому харчових продуктів безпосередньо у військових частинах.
В Одесі СБУ викрила директора одного з департаментів Одеської міської ради та його заступника на зловживаннях під час державних закупівель продукції для Сил оборони.
19 липня 2024
Міністерство оборони України отримало список кандидатів із семи країн на посади незалежних членів наглядової ради закупівельної агенції "Державний оператор тилу".
15 липня 2024
На 75-му саміті НАТО у Вашингтоні затверджений Стратегічний огляд оборонних закупівель України.
13 липня 2024
Державний оператор тилу оголосив першу рамкову угоду на постачання харчування для ЗСУ. Це дозволить попередньо кваліфікованим учасникам оперативно укладати контракти з ДОТ.
27 червня 2024
Міністерство оборони України запустило процес зміни керівництва та реорганізації Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення Збройних сил України, щоб привести його у відповідність до стандартів НАТО.
23 червня 2024
Державний оператор тилу впроваджує сучасні стандарти пально-мастильних матеріалів і позбавляється спадку радянських часів.
19 червня 2024
Міністерство оборони отримало список кандидатів із шести країн світу на посади незалежних членів наглядової ради Агенції оборонних закупівель.
08 червня 2024
Україна залучає європейську підтримку для модернізації армії та реформує закупівлі за практиками НАТО, щоб адаптуватися до сучасних викликів війни.
30 травня 2024
У Миколаївській області правоохоронці повідомили про підозру директорам оборонного та комерційного підприємств за фактом розтрати понад 2 млн грн під час модернізації стендів для контрольних і здавальних випробувань двигунів та турбогенератора.
29 травня 2024
Міністр оборони України Рустем Умєров заявив, що міністерство спільно з Генеральним штабом працює над рішенням Кабінету міністрів про виділення додаткових майже 370 млрд гривень на закупівлю озброєння.
22 травня 2024
Державний оператор тилу уклав меморандум з міжнародною мережею фірм-членів KPMG для подальшої консолідації зусиль у напрямку розгортання системи SAP Ariba. Ця система використовуватиметься як доповнення до Prozorro.
15 травня 2024
Більшість закупівель, які проводить Державний оператор тилу на Prozorro, є конкурентними. Зокрема це 99% закупівель речового майна та 92% паливно-мастильних матеріалів.
На початок травня Державний оператор тилу уклав контрактів на 32 млрд грн на закупівлю харчування, одягу пального для потреб ЗСУ.
26 квітня 2024
Попри повномасштабну війну, сфера публічних закупівель як ніколи динамічно розвивається, а минулий рік довів, що вийти на рівень закупівель, який був до повномасштабного вторгнення, реально.
24 квітня 2024
Керівник Департаменту політики закупівель Міністерства оборони Гліб Канєвський і представники норвезької NFM Group обговорили постачання продукції компанії, зокрема засобів індивідуального захисту для Збройних сил України.
23 квітня 2024
Міністерство оборони України станом на квітень 2024 року має чинних контрактів на закупівлю озброєння та військової техніки на суму 582,2 мільярда гривень, майже 50% з них укладені з українськими виробниками.
22 квітня 2024
«Агенція оборонних закупівель» Міністерства оборони України за результатами торгів на Prozorro уклала контракти на постачання трьох тисяч БпАК DJI Mavic 3E та тисячі DJI Mavic 3T із додатковою комплектацією.
15 квітня 2024
Агенція оборонних закупівель Міністерства оборони України оголосила про проведення відбору на три посади незалежних членів наглядової ради.
реклама