Україна готує надійну фінансову основу для розвитку вітчизняного ОПК - Президент
Власні інвестиції у виробництво зброї та залучення партнерів стануть надійною фінансовою основою подальшого розвитку українського оборонно-промислового комплексу.
19 листопада 2024
Власні інвестиції у виробництво зброї та залучення партнерів стануть надійною фінансовою основою подальшого розвитку українського оборонно-промислового комплексу.
Із грудня в Україні розпочнуться регулярні засідання Технологічної ставки, спрямовані на забезпечення безперебійної роботи вітчизняного ОПК.
13 листопада 2024
Український ОПК спроможний щорічно виготовляти продукцію на $30 млрд. Трамп призначить главою Пентагону Піта Хеґсета, телеведучого Fox News, колишнього офіцера Національної гвардії
Міністерство оборони працює над стратегією розвитку на 2025 рік та спільно з Міністерством стратегічних галузей промисловості пріоритизує інвестиції в оборонну промисловість.
12 листопада 2024
Росія не рахує гроші на китайські дрони та закуповує в Китаї технологій у десятки разів більше, ніж Україна.
На Курщині ЗСУ відбили потужний штурм ворога, знищивши батальйон російських окупантів. ЗСУ знешкодили рекордну кількість російських окупантів – 1 950
Україна перебуває на завершальній стадії створення ще трьох нових спільних підприємств з європейськими виробниками озброєнь; п'ять спільних підприємств уже створено.
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Герман Сметанін і Високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель обговорили питання інтеграції української оборонки в європейський ОПК.
11 листопада 2024
Міністр оборони Рустем Умєров вручив високому представнику Євросоюзу Жозепу Боррелю медаль «Хрест пошани» на знак вдячності за його зусилля, докладені для зміцнення оборонних можливостей України.
08 листопада 2024
Європа збільшила видатки на оборону після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, однак не має достатньо військ.
07 листопада 2024
Президент України Володимир Зеленський і з Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер під час зустрічі обговорили імплементацію Плану перемоги та підтримку української оборонної промисловості.
Варшава і Прага проситимуть приватні компанії оборонно-промислового комплексу долучатися до державної ініціативи з виробництва артилерійських боєприпасів, зокрема калібру 155 мм.
05 листопада 2024
Президент України провів нараду, на якій розглянули воєнні пропозиції у пунктах Плану внутрішнього посилення держави.
Команда Укроборонпрому обговорила з представниками Литовської Республіки перспективи подальшої співпраці у сфері ОПК.
01 листопада 2024
Міністр оборони Рустем Умєров ознайомив представників Конгресу США і посла Бріджит Брінк з можливостями оборонно-промислового комплексу України та обговорив напрямки, де США можуть допомогти зміцнити виробництво.
30 жовтня 2024
Міністри закордонних справ України і Канади Андрій Сибіга та Мелані Жолі обговорили двосторонню співпрацю в оборонній сфері.
Міністерство оборони України запросило Австрію долучитися до Коаліції розмінування та інвестувати у виробництво електронних засобів захисту цивільного населення від ракет і безпілотників.
29 жовтня 2024
Фінансування українського оборонного виробництва та другий Саміт миру стали ключовими питаннями під час зустрічі Президента Володимира Зеленського із прем’єркою Данії Метте Фредеріксен у Рейк’явіку.
26 жовтня 2024
Міністр з питань стратегічних галузей промисловості Герман Сметанін обговорив з послом Індії Раві Шанкаром перспективи співпраці двох країн у сфері оборонної промисловості.
25 жовтня 2024
Міністерство оборони України запропонувало Швеції та Фінляндії інвестувати в український оборонно-промисловий комплекс за прикладом «данської моделі», тобто шляхом прямого фінансування виробників.
19 жовтня 2024
Міністр оборони Рустем Умєров під час засіданні G7 на рівні міністрів оборони в Неаполі запропонував партнерам інвестувати в український оборонно-промисловий комплекс.
Україна і Франція вже заклали основу для співпраці в оборонній сфері, зокрема щодо локалізації та спільного виробництва озброєнь в Україні та передачі низки французьких інноваційних технологій.
18 жовтня 2024
Генштаб ЗСУ спільно з Міноборони та Мінцифри реалізує проєкт «Залізний полігон», який дає змогу виробникам у сфері ОПК отримати швидкий доступ до майданчиків, оснащених необхідним обладнанням для випробування різних типів засобів радіоелектронної боротьби.
17 жовтня 2024
Провідні виробники оборонної індустрії, військові, громадські діячі, волонтери, представники уряду та парламенту обговорили актуальні питання розвитку вітчизняного ОПК під час форуму «Оборонно-промисловий комплекс України: сценарії 2025 року».
14 жовтня 2024
Президент Володимир Зеленський відвідав вітчизняне виробництво оборонно-промислового комплексу і подякував його працівникам за внесок у зміцнення країни.
13 жовтня 2024
Європейський Союз інвестує у підтримку оборонної промисловості України, щоб компенсувати її потребу у зброї на тлі російської агресії.
11 жовтня 2024
Данія планує створити інвестиційний фонд з метою розвитку української оборонної промисловості та прискорення виробництва зброї.
09 жовтня 2024
Підписана між Україною та Хорватією Угода про довгострокове співробітництво та підтримку між двома країнами передбачає співпрацю між ОПК, визначення перспектив спільного оборонного виробництва та локалізацію проєктів в Україні.
08 жовтня 2024
Україна має спиратися на військово-технічне співробітництво з країнами НАТО, що забезпечить технологічну перевагу над Росією в майбутньому.
07 жовтня 2024
Незабаром в Україні запрацює «Бібліотека комплектуючих» - електронний каталог виробників компонентів для підприємств оборонного сектору.
реклама