Міноборони пояснило, як можна збудувати кар’єру в ЗСУ під час війни
У Міністерстві оборони розповіли, як сьогодні можна зробити військову кар’єру та на що слід звернути увагу охочим пов’язати себе з українською армією.
21 лютого 2026
У Міністерстві оборони розповіли, як сьогодні можна зробити військову кар’єру та на що слід звернути увагу охочим пов’язати себе з українською армією.
17 лютого 2026
У Міністерстві оборони роз’яснили зміни у Положенні про проходження військової служби, запроваджені указом Президента України.
12 лютого 2026
У 2026 році військовослужбовці, які вперше укладають контракт зі Збройними силами України, отримають одноразову грошову виплату.
10 лютого 2026
Президент Володимир Зеленський підписав указ, за яким чоловіки віком від 60 років зможуть офіційно підписувати контракти для служби в армії терміном на 1 рік із можливістю продовження.
Завтра Верховна Рада планує повторно розглянути у другому читанні проєкт закону щодо надання відстрочки особам, які відслужили за «Контрактом 18-24».
23 січня 2026
Чергова, сьома група добровольців Українського легіону з числа громадян України, які проживають за кордоном, у п’ятницю в Любліні підписала контракти із ЗСУ.
15 січня 2026
Верховна Рада відправила на повторне друге читання проєкт закону щодо надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації особам, які відслужили за «контрактом 18-24».
08 січня 2026
Чергова, сьома група добровольців Українського легіону з числа громадян України, які проживають за кордоном, 23 січня підпише в польському місті Люблін контракти із ЗСУ.
29 грудня 2025
Нові контракти для військовослужбовців, які розробляє Міноборони спільно з Генштабом, передбачають збільшення грошового забезпечення втричі.
17 грудня 2025
Верховна Рада ухвалила закон щодо правового статусу та медичного забезпечення військовослужбовців з числа іноземців та осіб без громадянства.
У Міністерстві оборони України роз'яснили механізм приєднання і сучасні особливості проходження військової служби іноземними громадянами за контрактом.
16 грудня 2025
Верховна Рада ухвалила закон, що розширює перелік органів, які ведуть Єдиний державний реєстр призовників, військовозобов’язаних та резервістів «Оберіг».
Міністерство закордонних справ попереджає громадян Республіки Молдова, які перебувають у Росії, про важливі зміни у законодавстві цієї країни, що можуть зобов'язати до служби у російському війську.
10 грудня 2025
Росія починає вербувати у власну армію українських дітей на тимчасово окупованих територіях прямо в школах.
09 грудня 2025
Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради проєкт закону щодо удосконалення умов укладення контракту про проходження військової служби та надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації.
05 грудня 2025
Уряд підтримав проєкт указу Президента України, який унормовує порядок прийняття іноземців та осіб без громадянства на військову службу за контрактом на офіцерські посади.
Кабінет Міністрів схвалив законопроєкт про запуск нової системи контрактної служби, яка пропонує військовим контракти із чіткими строками та гарантує 12-місячну відстрочку після завершення служби на контракті від двох років.
У Держбюджеті на 2026 рік не передбачене збільшення грошового забезпечення для військовослужбовців. Водночас плануються покращені умови для служби за контрактом.
25 листопада 2025
Російській владі стає дедалі важче забезпечувати стабільний потік контрактників до армії для участі у війні проти України.
12 листопада 2025
Міністерство оборони України підготувало модель нових довгострокових контрактів для військовослужбовців строком від одного до п’яти років. Деталі ініціативи будуть презентовані завтра на засіданні парламентського оборонного комітету.
07 листопада 2025
Базова ставка оплати праці для військовослужбовців після впровадження нових видів контракту становитиме 50-60 тисяч грн. Наразі йде пошук джерел фінансування та підготовка нормативної бази для цієї реформи.
04 листопада 2025
Верховна Рада підтримала в першому читанні проєкт закону щодо правового статусу та медичного забезпечення військовослужбовців з числа іноземців та осіб без громадянства.
Незабаром у Верховній Раді буде зареєстровано законопроєкт, який дозволить військовим підписувати контракти на термін від 1 до 10 років. Документ передбачає також зміни у фінансовій мотивації військових, проте деякі положення потребують додаткового доопрацювання в парламенті.
03 листопада 2025
Міністерство оборони України за дорученням Президента Володимира Зеленського розпочало підготовку нових типів контрактів для військовослужбовців та розробку відповідних змін до законодавства.
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що наразі тривають консультації щодо конкретних сум і механізмів фінансування нової системи контрактів для військовослужбовців.
28 жовтня 2025
Кабінет міністрів України зареєстрував у Верховній Раді проєкт Закону про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення правового статусу іноземців та осіб без громадянства, які беруть участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України.
21 жовтня 2025
Програма "Контракт 18-24" розширюється: всі бойові підрозділи Сил оборони будуть включені до програми.
16 жовтня 2025
Найбільший інтерес серед кандидатів, які укладають контракт у межах програми "Контракт 18-24", викликають 3 штурмова, 92, 93 та 72 окремі бригади.
14 жовтня 2025
Наскільки це підсилить армію, що потрібно знати тим, хто у віці 60+ хоче повернутися у стрій, а головне – як ініціативу оцінюють фахівці
10 жовтня 2025
Шоста група добровольців Українського легіону з числа громадян України, котрі проживають за кордоном, підписала у п’ятницю в Любліні контракти із ЗСУ.