Країни G7 розглядають зниження «стелі цін» для російської нафти до $40 - Bloomberg
Країни Групи семи (G7) вивчають способи зниження граничної ціни на російську нафту, однак остаточного рішення ще немає.
19 грудня 2024
Країни Групи семи (G7) вивчають способи зниження граничної ціни на російську нафту, однак остаточного рішення ще немає.
14 грудня 2024
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер під час відеозустрічі лідерів «Групи семи» у п’ятницю закликав посилити економічний тиск на Росію та збільшити військову підтримку України.
12 грудня 2024
Чинний президент США Джо Байден планує в п’ятницю провести розмову з лідерами країн G7 щодо ситуації навколо України, а також продовження зусиль з її підтримки.
10 грудня 2024
Відкриття Ботсваною спільно із G7 центру сертифікації діамантів у 2025 році і загалом розвиток подій на ринку алмазів не відповідає інтересам Росії.
Лідери країн «Групи семи» (G7) готові підтримати новий сирійський уряд після падіння режиму Башара Асада, якщо перехідний процес відбуватиметься з повагою до верховенства права, а також до релігійних та етнічних меншин у країні.
03 грудня 2024
Свобода преси має важливе значення для зміцнення демократії і просування України на євроатлантичному шляху.
30 листопада 2024
Посли Групи семи у контексті євроінтеграції України зосередяться на важливих реформах, стійкості та відбудові країни.
Концепція «мир через силу» відображає те, що країни «Групи семи» відстоюють від початку російської агресії. Мета G7 – щоб Україна мала умови для можливості формувати майбутній переговорний процес.
29 листопада 2024
Застосування Росією балістичної ракети середньої дальності 21 листопада є ще одним доказом її мерзотної та спрямованої на ескалацію поведінки.
26 листопада 2024
Україна не лише бореться за свою безпеку, вона воює за всі країни Західного світу, тому її міжнародна підтримка має бути потужною.
Сили оборони відкинули росіян від Куп’янська і контролюють ситуацію на підступах. Коломойському не повернуть Приватбанк: рішення Верховного суду
Міністри закордонних справ «Групи семи» у вівторок висловили підтримку Україні та засудили «безвідповідальну та загрозливу ядерну риторику» Росії.
Україна потребує більше ППО, боєприпасів, посилення санкцій проти Росії та рішучих кроків для стримування осі Росія-Іран-КНДР.
Сильне місцеве самоврядування є ключем до української стійкості та демократії.
25 листопада 2024
Країни-учасниці «Великої сімки» (G7) мають намір посилити тиск на Китай через допомогу Росії у війні проти України.
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга 25-26 листопада відвідає Італійську Республіку для участі в міністерському засіданні Групи семи.
20 листопада 2024
Міністри закордонних справ країн Групи семи (G7) наступного тижня проведуть зустріч, одним з головних питань якої стане подальша підтримка України.
19 листопада 2024
Міністри закордонних справ Німеччини, Франції, Польщі, Італії, Іспанії та Великої Британії підтвердили, що продовжать кроки, спрямовані на стримування російської агресії, зокрема і шляхом подальшої підтримки України.
Посли країн-членів Євросоюзу, країн-кандидатів на вступ до ЄС та країн "Групи семи" у Відні розгорнули багатометровий синьо-жовтий прапор на знак солідарності з українським народом, який вже 1000 днів відбиває повномасштабне вторгнення Росії.
16 листопада 2024
Президент Володимир Зеленський висловив подяку Японії за виділення трьох мільярдів доларів у межах рішення країн «Групи семи» щодо кредиту, який погашатиметься за рахунок доходів від заморожених російських активів.
Країни «Групи семи» (G7) єдині з Україною і продовжуватимуть надавати Україні необхідну допомогу і підтримку для захисту від російської агресії стільки, скільки буде потрібно.
Віцепремʼєр-міністр - глава МЗС Італії Антоніо Таяні напередодні зустрічі міністрів закордонних справ G7 у його країні підтвердив повну підтримку італійським урядом України.
05 листопада 2024
Міністри закордонних справ країн "Групи семи" та трьох ключових країн-союзниць групи заявили у вівторок, що вони серйозно стурбовані розгортанням північнокорейських військ у РФ та працюють над спільною відповіддю на такий розвиток подій.
29 жовтня 2024
Канада надасть Україні 5 млрд канадських дол (3,7 млрд дол США) у межах фінансової підтримки G7.
Японія надасть Україні понад 3 млрд доларів у межах фінансової підтримки G7.
27 жовтня 2024
Міністри фінансів країн «Групи семи» пообіцяли активізувати зусилля, щоб запобігти спробам Росії ухилитися від санкцій, які стосуються стелі ціни на російську нафту.
26 жовтня 2024
Перші кошти з кредиту від країн «Групи семи» у 50 млрд доларів, який обслуговуватиметься за рахунок доходів від заморожених російських активів, надійдуть у грудні.
Європейська комісія привітала оголошену консенсусну позицію лідерів країн «Групи семи» щодо рішення колективно надати Україні фінансову допомогу у вигляді макрофінансового кредиту на 45 мільярдів євро, який обслуговуватиметься за рахунок заморожених російських активів.
Держави «Групи семи» дійшли консенсусу стосовно процедури надання Україні 50 млрд доларів позики за рахунок заморожених російських активів.
25 жовтня 2024
Європейський Союз, США і Велика Британія ухвалили рішення про виділення Україні фінансової підтримки з заморожених російських активів, 50 млрд доларів мають бути доступні вже цього року.
реклама