Президент Угорщини сподівається на успіх «миротворчої місії» Будапешта
Президент Угорщини сподівається, що «миротворча місія» Будапешта щодо «перемир'я в Україні» буде успішною та що вона принесе результати «на які чекає вся Європа».
16 грудня 2024
Президент Угорщини сподівається, що «миротворча місія» Будапешта щодо «перемир'я в Україні» буде успішною та що вона принесе результати «на які чекає вся Європа».
Зараз треба «швидко підштовхнути» Україну і Росію, щоб вони сіли за стіл переговорів», аби зупинити кровопролиття. Військове вирішення конфлікту «виявилося повністю нереалістичним».
01 липня 2024
Варшава намагатиметься тримати українські справи у полі зору, але на вагомі перспективи Києву не варто сподіватися
Польща 1 липня розпочинає річне головування у Вишеградській групі (V4 - Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) під гаслом «Повернення до коріння» (Back to Basics).
21 березня 2024
Українські бійці підняли синьо-жовтий прапор перед позиціями ворога під Кремінною. Нідерланди мають намір передати Україні перші винищувачі F-16 у другій половині 2024 року
29 лютого 2024
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук під час виступу на саміті спікерів парламентів країн Вишеградської групи закликав забезпечити Україні надійний тил.
Чехія та інші країни Східної Європи підтримують Україну, бо її перемога в їх власних інтересах.
28 лютого 2024
Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук 28-29 лютого здійснить робочий візит до Чеської Республіки.
27 лютого 2024
Під час зустрічі у вівторок у Празі голів урядів країн Вишеградської групи (V4) – Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини – обговорювалось питання допомоги Україні.
26 лютого 2024
Позиції глав урядів Угорщини і Словаччини Віктора Орбана і Роберта Фіцо щодо російської агресії й підтримки України ставлять під сумнів подальше функціонування Вишеградської групи у нинішньому вигляді.
08 грудня 2023
Міністр оборони Чехії Яна Чернохова заявила, що країни Вишеградської групи у п’ятницю ухвалили спільну декларацію, в якій заявили про продовження підтримки України. Зокрема, йшлося про розмінування територій, медичну та гуманітарну допомогу.
22 листопада 2023
Україна й надалі потребує підтримки країн Вишеградської групи (V4) у двох ключових напрямках: реалізації допомоги для відбиття російської агресії і надання допомоги українським біженцям за кордоном.
Росія має 5-7 років для відновлення своєї боєздатності, але це залежатиме від результатів її війни в Україні.
У Празі в середу зустрічаються президенти Вишеградської групи (V4), які обговорюватимуть важливі питання міжнародної політики, зокрема ситуацію в Україні і на Близькому Сході.
13 жовтня 2023
Політолог, історик, журналіст, директор Інституту світової політики Євген Магда вважає, що українська влада має ініціювати зустріч з Вишеградською четвіркою (Польща, Чехія, Угорщина і Словаччина) для розв'язання наявних проблем.
10 жовтня 2023
У Празі проходить триденне засідання керівників генеральних штабів армій «Вишеградської групи» (V4), до якої входять Чехія, Словаччина, Угорщина та Польща.
01 липня 2023
З 1 липня Чеська Республіка розпочала річне головування у "Вишеградській групі" (V4), куди окрім неї входять Угорщина, Словаччина та Польща.
26 червня 2023
З 1 липня Чехія розпочне річне головування у “Вишеградській групі” (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, V4). Серед трьох головних пріоритетів Праги буде допомога Україні.
У словацькій Братиславі в понеділок відбувається зустріч глав урядів країн “Вишеградської групи” (Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина, V4).
19 червня 2023
Делегація Збройних Сил України на чолі з командувачем Об’єднаних Сил ЗСУ генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим взяла участь у зустрічі командувачів оперативних командувань ЗС країн Вишеградської четвірки, а саме Словаччини, Польщі, Угорщини та Чехії.
05 грудня 2022
Міністри закордонних справ Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини на неформальній зустрічі Вишеградської четвірки, яка відбудеться у Братиславі 6 грудня, обговорять російську агресію проти України.
24 листопада 2022
Глава чеського уряду Петр Фіала заявив, що прем'єр-міністри країн Вишеградської четвірки (V4) - Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини - досягли спільної позиції щодо допомоги та підтримки України, незважаючи на деякі розбіжності в поглядах.
Розгортання зенітно-ракетних комплексів Patriot, які Німеччина пообіцяла Польщі, з українського боку кордону дало б змогу захистити небо над західною частиною України і запобігти черговій хвилі втікачів від війни до РП.
04 листопада 2022
На полігоні Нова Демба Підкарпатського воєводства (південний схід Польщі) в п’ятницю розпочалися найбільші цьогорічні військові навчання країн Вишеградської групи (V4, Польща, Чехія, Словаччина, Угорщина) під назвою Puma-2022.
27 вересня 2022
Країни Вишеградської четвірки, куди входять Чехія, Угорщина, Польща та Словаччина, мають намір допомогти Україні з ремонтом техніки, розмінуванням та лікуванням поранених військових на тлі російської агресії проти країни.
23 вересня 2022
На саміті Вишеградської четвірки, який відбудеться у словацькій столиці Братиславі 11 жовтня, президенти Чехії, Словаччини, Польщі та Угорщини обговорять російсько-українську війну та енергетичну кризу.
04 вересня 2022
Варшава хоче відновити тісні контакти з Будапештом, зокрема в рамках зустрічей Вишеградської групи, попри значні розбіжності щодо відносин з росією, ставлення до російської агресії та допомоги Україні.
25 квітня 2022
Україна не може бути нейтральною поряд із таким сусідом як російська федерація.
29 березня 2022
Нарада міністрів оборони країн “Вишеградської групи” (V4) не відбудеться 30 березня у Будапешті через проросійську позицію уряду Угорщини і прем’єра Віктора Орбана.
реклама