У Центральній ВЛК роз'яснили, як часто військовозобов’язані мають проходити медогляд
Під час дії воєнного стану військовозобов’язані мають проходити медичний огляд раз на рік, а у мирний час - раз на п’ять років.
20 грудня 2024
Під час дії воєнного стану військовозобов’язані мають проходити медичний огляд раз на рік, а у мирний час - раз на п’ять років.
Військовозобовʼязані з кінця лютого 2025 року зможуть отримати електронне направлення на проходження військово-лікарської комісії через застосунок Резерв+ без необхідності відвідувати територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.
13 грудня 2024
У Кропивницькому лікарю військово-лікарської комісії повідомили про підозру в одержанні 16 000 грн хабара.
05 грудня 2024
Можливість для військових отримати електронне направлення на ВЛК через Резерв+ буде здійснено до кінця лютого наступного року.
Президент Володимир Зеленський увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо протидії загрозам національній безпеці у сфері охорони здоров’я в особливий період.
03 грудня 2024
Міноборони України спільно з Міністерством охорони здоров’я запустили реформу військово-лікарських комісій, яка дає можливість проходити медичний огляд у будь-якому цивільному закладі охорони здоров’я за власним вибором.
01 грудня 2024
У листопаді росіяни зазнали найбільших втрат від початку вторгнення – 45 720 військових. До Києва прибула делегація новопризначених високопосадовців ЄС
Міністерство оборони презентувало проєкт реформи військово-лікарських комісій, покликаної усунути бюрократичні ускладнення та корупційні ризики.
13 листопада 2024
Міністерство оборони планує ініціювати перевірки закладів, які проводять військово-лікарські комісії.
11 листопада 2024
Служба безпеки та слідчі Національної поліції ліквідували нові схеми ухилення від мобілізації, які діяли у різних регіонах України.
07 листопада 2024
Упродовж двох тижнів Міністерство оборони, Міністерство охорони здоров'я та Мінцифри розроблять кроки з цифровізації військово-лікарських комісій.
05 листопада 2024
Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) розшукало перші активи п’ятьох фігурантів кримінальних проваджень про зловживання у МСЕК.
01 листопада 2024
Правоохоронці викрили схему ухилення від мобілізації в одному з приватних університетів Львівської області.
29 жовтня 2024
В Одесі затримали 23-річного чоловіка, який за гроші - 12 тисяч доларів - обіцяв вплинути на рішення ВЛК та зняти «клієнта» з обліку в ТЦК.
25 жовтня 2024
У Вінницькій області повідомили про підозру чотирьом лікарям, які незаконно оформили непридатність до військової служби колишньому місцевому депутату, що надавало йому можливість безперешкодного виїзду за межі країни.
24 жовтня 2024
Міністерство оборони України розробило модель цифрової реформи ВЛК, яка дозволить розвантажити військово-лікарські комісії та зробить процес їх проходження прозорим.
19 жовтня 2024
Департамент стратегічних розслідувань (ДСР) Нацполіції України спільно зі слідчими обласних управлінь поліції та СБУ впродовж останніх 10 днів заблокував 15 схем ухилення від призову і вилучив у 20 фігурантів готівки на понад 23 млн грн.
14 жовтня 2024
У Хмельницькій області правоохоронці вилучили майже 8 млн грн у заступниці голови військово-лікарської комісії районного територіального центру комплектування та лікаря, які оформлювали медичні виписки з фіктивними діагнозами для чоловіків призовного віку.
11 жовтня 2024
Командування Медичних сил спільними зусиллями з Міноборони і Генштабом ЗСУ досягло достатньо революційних змін у питанні цифровізації. Зокрема, на сьогодні майже 70% військових, які проходять ВЛК, дистанційно записуються на медогляди.
13 вересня 2024
Працівники Державного бюро розслідувань викрили голову військово-лікарської комісії Кропивницького, який у змові з працівницею одного з обласних диспансерів організували торгівлю «білими» військовими квитками.
23 серпня 2024
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерствам охорони здоров'я та оборони з'ясувати ситуації, коли поранені військовослужбовці змушені самі приходити на військово-лікарські комісії.
21 серпня 2024
У Закарпатському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки заявили, що обшуки, про які раніше сьогодні повідомили деякі ЗМІ, відбулися не в Хустському РТЦК і його начальника, а стосувалися військово-лікарської комісії.
19 серпня 2024
Начальників Бориспільського і Бучанського територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, а також їхнього спільника триматимуть під вартою безальтернативно.
16 серпня 2024
Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, яка впроваджує автоматичне взяття на облік як призовників чоловіків від 17 до 25 років.
16 липня 2024
Оновлення військово-облікових даних не означає автоматичну необхідність проходити військово-лікарську комісію, для проходження ВЛК громадянам будуть надсилатися окремі повістки.
14 липня 2024
Міністерство оборони оприлюднило офіційне повідомлення щодо некоректних трактувань норми закону про оновлення військово-облікових даних та передбачених законодавством штрафів.
Наразі законодавством не передбачено продовження терміну оновлення військово-облікових даних для особи на період лікування або через інші обставини. Але подібні адмінсправи люди, які хворіли, зможуть оскаржити у суді.
02 липня 2024
Військово-лікарська комісія не має права не враховувати діагнозів, встановлених приватним лікарем.
22 червня 2024
У застосунку «Резерв+» планується запровадити нові функції, серед яких — онлайн-рекрутинг громадян і навчання для військовозобов'язаних.
10 червня 2024
Електронних повісток через електронні кабінети не буде, як і направлень на військову-лікарську комісію (ВЛК).
реклама