Україна починає отримувати перші кошти зі заморожених активів РФ - Світовий банк надає $2 мільярди
Сьогодні Міністерство фінансів підписало угоди зі Світовим банком про надання 2 мільярдів доларів через механізм DPL.
20 грудня 2024
Сьогодні Міністерство фінансів підписало угоди зі Світовим банком про надання 2 мільярдів доларів через механізм DPL.
19 грудня 2024
Лідери країн ЄС, які зустрілися в Брюсселі у форматі Європейської ради, підтримали обмежувальні заходи проти Росії та наголосили на важливості зменшення її спроможностей вести агресивну війну проти України.
18 грудня 2024
Світовий банк схвалив виділення Україні $2,05 млрд для фінансової стабільності, здійснення реформ та сприяння інвестиціям, у тому числі з фонду, що поповнюється надходженнями від заморожених активів РФ.
16 грудня 2024
Кошти для України у розмірі 20 мільярдів доларів від заморожених російських активів - уже у Світовому банку на рахунку.
15 грудня 2024
Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга заявив у неділю про потребу переходу від заморожування російських активів до їх арешту.
10 грудня 2024
Друга найбільша група у Європарламенті – "Прогресивні соціалісти і демократи"- вважає своїм пріоритетом використання заморожених російських активів для відбудови України і робить усе для мобілізації цих коштів.
Міністерство фінансів США у вівторок, 10 грудня, оголосило про виділення Україні позики на $20 мільярдів в рамках ініціативи G7 на суму у $50 мільярдів щодо використання заморожених російських активів.
05 грудня 2024
Міністр фінансів Сергій Марченко підписав угоду з ЄС про створення Механізму кредитного співробітництва для України (ULCM), який дозволить використовувати доходи від заморожених активів РФ для погашення позик на суму до 45 млрд євро в межах ініціативи G7 ERA.
04 грудня 2024
Найбільшим сприянням Канади у відбудові України може стати нарощування військової допомоги.
03 грудня 2024
Європейський Союз має очолити процес арешту заморожених російських активів для використання їх на відновлення та притягнення винних у війні до відповідальності.
01 грудня 2024
Завдання роспропу - переконати «добрих людей» нічого не робити, поки Росія нападає на сусідів
28 листопада 2024
Із 50 мільярдів доларів, які планується залучити за рахунок знерухомлених російських активів, перша частина у розмірі 22 мільярдів надійде в Україну у 2025 році.
26 листопада 2024
Близько трьохсот мільярдів доларів заморожених російських активів необхідно віддати Україні, щоб вона використала ці кошти на озброєння та перемогла у війні з РФ. Потім цю суму можна зарахувати як репарації Росії, якщо остання відмовиться їх виплачувати.
ЄС спрямовує надзвичайні надходження від російських активів, заморожених після початку агресії РФ, для посилення обороноздатності України. Зокрема, 1 мільярд із другого траншу пропонується спрямувати на розвиток української оборонної промисловості безпосередньо в Україні.
19 листопада 2024
Європейські партнери продовжуватимуть військову підтримку України, зокрема і за рахунок доходів від російських заморожених активів.
13 листопада 2024
Країни Євросоюзу мають подолати сумніви та використати заморожені активи РФ на користь України.
12 листопада 2024
Колишня прем'єр-міністерка Естонії Кая Каллас заявила, що ЄС повинен використати близько 300 мільярдів доларів заморожених російських активів безпосередньо для фінансування відновлення постраждалої від війни України.
07 листопада 2024
Збитки, яких Україна зазнала внаслідок російської агресії, сягнули близько 800 мільярдів доларів.
04 листопада 2024
Частина виділених нещодавно Євросоюзом коштів для Фонду енергетичної підтримки України походять із доходів від заморожених російських активів, і це є дієвим засобом притягнення Росії до відповідальності за завдані нею збитки в Україні.
01 листопада 2024
На Заході відбувся злам у ставленні до російських активів, які були знерухомлені з початком повномасштабної війни.
29 жовтня 2024
Японія надасть Україні понад 3 млрд доларів у межах фінансової підтримки G7.
26 жовтня 2024
Паралельно з використанням прибутків від заморожених активів РФ на користь України через 50-мільярдний кредит країн G7, наша країна працює з партнерами над тим, щоби конфіскувати всю суму заблокованих російських коштів, близько $300 мільярдів.
Держави «Групи семи» дійшли консенсусу стосовно процедури надання Україні 50 млрд доларів позики за рахунок заморожених російських активів.
25 жовтня 2024
Німеччина завершує підготовчу роботу щодо пакета допомоги Україні на €1,4 мільярда.
Європейський Союз, США і Велика Британія ухвалили рішення про виділення Україні фінансової підтримки з заморожених російських активів, 50 млрд доларів мають бути доступні вже цього року.
23 жовтня 2024
Президент США Джо Байден висловив тверде переконання в перемозі України та назвав останні рішення щодо залучення активів РФ на її підтримку нагадуванням Путіну, що світ - на боці українців, а тирани мають платити за свою агресію.
Кошти, отримані від США, а також інших країн «Великої сімки» та ЄС у розмірі 50 млрд дол., підуть на найважливіші фінансові потреби України у 2025 році.
Уряд США погодився виділити свою частку в розмірі $20 млрд в більш масштабний кредит G7 для України, який надаватиметься під гарантії прибутку від заморожених активів РФ.
22 жовтня 2024
Європарламент схвалив виділення Україні €35 мільярдів кредиту за рахунок заморожених активів РФ. У Росії горіли підприємства, які працюють на забезпечення воєнних потреб РФ
Президент Володимир Зеленський висловив вдячність Великій Британії за надання Україні додаткової фінансової допомоги у розмірі близько 3 млрд доларів.
реклама